Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha nem megyünk...

Nagy baj, ha nem megyünk minden nap sétálni, sőt inkább csak elég ritkán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nagynak nem nagy baj, de azért baj szerintem, jót tenne mindkettőtöknek
2010. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mi is ritkán megyünk, kb.3 naponta. Eddig még nem láttam kárát de azért jó ha minden nap kint van. Nyáron meg tavasszal mindig voltunk kint volt, hogy szinte egész nap de mostanában nehezen veszem rá magam.

11 hónapos

2010. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ma mi sem voltunk.Azt azért nem értem, hogy miért viszed ritkán a babát sétálni?Ha tehetem, én naponta kimegyek vele kb 2 órahosszára.Neked is jót tenne a friss levegő!Vagy okod van rá, hogy nem mész ki vele gyakran?
2010. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mennék én!!! De még mennyire, hogy mennék, de ki kell javítanom, mert nem mind a kettőnknek, hanem négyünknek. Hármasikreim vannak, és egyszerűen nem tudok lejutni velük. 2.emelet, lift nélkül, segítség ritkán van. Így mi még hetente egyszer sem jutunk el sétálni. De igyekszem a pici erkélyünkre kivinni őket minden nap, vagy szellőztetek,amennyit tudok. Sokszor megyünk autóval anyósomékhoz. Csak így nem sokat vannak akkor sem levegőn. Ráadásul, amikor apa szabadnapos, és tudnánk menni, mostanában mindig akkor esett az eső. :((( (vagy még a hó)
2010. jan. 16. 21:27
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!

6 honapos a kisfiam es mindennap kiviszem setalni.

Nem is lenne meg nelkule,meg ejszaka se alszik jol ha nem volt kint az nap.

Hidd el h csak jot teszel a gyerekeddel ha mindennap kiviszed es neked is kell a friss levego.

En ilyenkor jol kitudom "szelloztetni a fejemet" es nem utolso sorban a kiloimnak is jot tesz:)

Ugy h ha az idojaras nem akadaly en nem latom indokoltnak h bent maradjatok.

Persze olvastam mar itt olyan babarol aki vegig orditotta a setat,azt az anyukat megtudom erteni h nem viszi ki minden nap.

Amugy mekerdezhetem h mennyi az a nagyon ritka?

Es mennyi idos a manod?

2010. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát ilyen szempontból nem túl jó a helyzeted, de ha kirakod őket az erkélyre napi akár fél órára is az mindenképpen jót tesz nekik. Vagy csak egyszerűen öltöztesd fel őket és nyisd ki az ablakot min. 1 órára, hogy rendesen lehűljön a szoba.

Egyébként gratulálok :)

2010. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöknek jót tesz a friss levegő, Neked meg a mozgás. Akármennyit is szellőztetsz, a benti levegő mindig más, mint a kinti. Nekünk nagy teraszunk van és az udvar is nagy, amíg a gyerekeim picik voltak, szinte mindig kint aludtak. Ahogy megtanultak járni, sokat játszottak az udvaron. Most a pici 16 hónapos és minden nap kimegyünk sétálni, sokkal jobbat alszik így. Ha keveset van levegőn, az immunrendszere fogja megsínyleni, mert később már egy fuvallattól beteg lehet...
2010. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nyáron születtek, és így nyáron meg még ősszel szinte minden nap mentünk. Kicsik voltak és nem is kellett nagyon beöltöztetni őket, így megoldottam úgy, hogy egyikük hordozókendőben, vagy kenguruban (3 hónapos koruktól) kettő meg a kocsiban. Ez is épp elég kimerítő volt, mire leértem már totál víz voltam, de most hogy be kell őket öltöztetni,erre nem vállalkozom. (ráadásul az apjuk az első 1,5-2 hónapban itthon volt segíteni, de azóta meg bepótolja a lemaradást, és alig van itthon) Nem tudom, mi lenne a megoldás.
2010. jan. 16. 21:30
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem írod, mekkorák, de az erkélyen is altathatod őket a babakocsiban. Ott is levegőn vannak... Ha rendesen felöltözteted őket, fázni se fognak.
2010. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, de nem irigyellek.... Még egy gyerekkel se semmi elindulni egy egyszerű sétára, nemhogy hárommal... Amikor a gyereket felöltöztetem, akkor én már fel vagyok öltözve, hogy ne sírjon, közben hatszor lever a víz, a gyerek bömböl, mert betettem a bébihordóba, vagy éppen csak bezárom az ajtót, de hála istennek, ahogy elindulunk, elhallgat. Elalszik séta közben, erre a hülye szomszéd nem rámdudál? Gyerek felébred, megijedt, ezért ordít. Nem baj, megyünk még egy kört, hátha megnyugszik. Átfáztam, ezért hazakanyarodunk, beviszem, csak levenném a csizmámat, de ő már ordít... Szóval tudom milyen macera az egész, pedig nálunk még emelet sincs.

Banyuci

2010. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!