Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos egy három hónapos...

Fontos egy három hónapos babánál, hogy mikor megyünk sétálni? Ti mindig ugynabban az időben viszitek ki őket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én arra figyeltem csak, hogy kaja ne essen akkorra. Vagy úgy indultunk el, hogy kajára hazaérjünk, vagy evés után. Egyébként meg volt, hogy délelőtt, volt, hogy délután, volt, hogy kétszer is mentünk egy nap.

Az etetések és a fürdetés volt mindig kb. egy időben, ez adott neki fix pontot, a sétához nem igazítottunk semmit.

2010. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fürdés volt fix, az evés meg igény szeritn, később kialakult.

Attól mert alvásidő volt, még ugyanúgy mentem, max aludta babkocsiban, vagy a kocsiban.

Volt, hogy délelőtt sétáltam, volt, hogy délután, vagy ekkor is, akkor is.

De volt, hogy csak a kertben aludt és nem mentem semerre.


mindig attól fügött, hogy hova kell menni, mit kell intézni, suliba ki megy a nagyért, ki viszi, van-e úszás.....

2010. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is összevissza megyek sétálni a manómmal,hol délelött,hol délután.A fürdetés az már fix időben van.Köszi a válaszokat:-))
2010. szept. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!