Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok/adtok a babának...

Mit adtatok/adtok a babának ha betöltötte a 16 hetet? Adtok neki tejen /tápszeren kívül vmit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy Te ennyire határozott vagy és mindenben mersz lépni! gratulálok hozzá! Nekem se lehetőségem, sem pedig akkor elég tapasztalatom nem volt ehhez. Emellett ahogy már említettem, egészen mások voltak a viszonyok. Nem tudom, anyukád honnan vette azt, hogy esetleg lehet máshogyan is etetni egy kisbabát, hiszen akkor nekünk azt mondta mindenki, hogy így kell és ha nem így csináljuk, beteg lehet majd később a baba..Na, direkt elővettem az akkori babaszakácskönyvet (aminek még ma is kapható, legalább a 10. átdolgozott kiadása), bizony, ahogy belenézek, néha tényleg elcsodálkozom...Nekem megvan ebből 4 kiadás és elég érdekes végigkövetni a változást.. Örülj, hogy neked van lehetőséged tájékozódni, választani, mert ez csak a gyerekednek jó! Emellett még egyébként ez sem biztosít, hogy mindent helyesen fogsz csinálni, ugyanúgy, ahogyan én se vagyok abban biztos, hogy így a 4. gyerkőcnél jól csinálok-e mindent! Persze azért csak hajrá! :D
2010. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

sziasztok!!! NEM SEMMI!!

Nem sokan válaszoltak a kérdésemre ehelyett, jól össze szólalkoztok!!!!enny-bennye:)

2010. jan. 18. 10:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!