Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarja elfogadni a 10 hós...

Nem akarja elfogadni a 10 hós lányom a tápszert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hete küzdünk, de mindig meghagy 90 ml-ket. Reggelire, délután 4 kor és este még csak tápszert kap. Délbe főzit, és olyan fél 6 körül délután valami gyümit, szóval azért még elég sokszor tápszert kap. Mihez kezdjek, ha egy idő után abszolút nem kell majd neki? Tejet még 1 éves koráig abszolút nem akarok adni neki.
2010. jan. 15. 09:41
 1/5 anonim válasza:
Szia,5 gyermekes édesanyként és ápolónőként fogadd a tanácsom.Nem baj ha nem kell neki!!Amennyit kér annyit adj,helyette adj krémtúrót,vagy danoninot.Mindkettő tejtermék de nem lesz baja tőle.Az én fiam 3 hónapos korától nem akart szopni,sem tápszert enni,krémtúrót adtam neki helyette,és fözeléket,gyümölcsöt,levest.Most 18 éves és a válláig sem érek:)Csak bátran!!!IRJ PRIVIT HA BŐVEBBEN SEGÍTHETEK...Andrea
2010. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem megeszi a tápszert, csak a védőnő szerint keveset. Reggel is és este is 150ml-t. Ajánlotta hogy tegyek bele kakaóport. Tettem és azóta megeszi a 180ml-t.
2010. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 15. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 11 hósak vagyunk és a napokban voltunk dokinál mert már a tápszert sem akarta enni a kislányom pedig azt mindig megette. Azt mondta, hogy fogzik (6 foga van és most a rágók jönnek neki nem az örlők pedig az következne elvileg) azért nem eszik mert fáj neki de a lényeg, hogy a tápszerre azt mondta, hogy már nem is kell neki és ne kell erőltessem. Adjak neki a mi kajánkból, tejterméknek meg joghurtot, sajtot, túrót. Lehet, hogy a tiéd is úgy gondolja, hogy Ő már nagylány és nem kér bébipapit. :p Szóval ne ijedj meg, nem baj ha nem eszik tápszert. Amúgy az enyém már eszi újra. Szerintem a tiéd is fogja még enni csak kell egy kis szünet.
2010. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányom is 10 hónaposan kezdte elutasdítani a tápszert. Helyette tejpépet adtam neki, azt megette. Mondjuk sajnáltam, mert a nagyobbik simán tápszerezett másfél éves koráig.
2010. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!