Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Középfülgyulladáskor mindenfél...

Középfülgyulladáskor mindenféleképpen fel kell szúrni a fület? Nagyon nagyon sírt a babátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk egy fül-orr-gégész szakorvosnál, aki elmondta, hogy nem híve a felszúrásnak, vannak módszerei, amivel ezt meg lehet előzni. Persze nekünk nem ez volt a gond, de biztosan n em élmény a babának, még a felnőttnek is fáj az.
2010. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedden voltunk a fülészeten, és akkor azt mondták, kezdődő gyulladása van, ajánlott antibiotikumot, de azt beszéltük a háziorvossal, hogy inkább várunk vele, nem akarom rögtön azzal tömni. Így fülcseppet kapott, ma kell visszamennünk kontrollra, de még mindig fájlalja (odateszi a kezeit a füléhez - 6 hós) Félek, hogy felszúrják, de nem tudom, mi lenne a jobb. Remélem, javult és nem is kell semmit se csinálni, csak a fülcseppet használni. Egyáltalán 3 nap alatt ez elmúlhat?
2010. jan. 15. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Van amikor annyira gyors,h muszáj szúrni.A fiamnak volt olyan,h délelőtt kezdett fájni neki,mire délután orvoshoz mentünk,már annyira feszült,h inkább gyorsan felszúrták.Egyébként nem fáj,sőt,megkönnyebbül tőle a gyerek.Mi a kezdődő fájást az esetek 90%-ban fülgyertyával ki tudjuk kezelni,és kövirózsa cseppet szoktam nekik csepegtetni.

Vigyázni kell a magától felszakadással,nekem emiatt lyukas az egyik dobhártyám.

2010. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!