Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas babával mindenféleképpen...

Lázas babával mindenféleképpen mentek orvoshoz?

Figyelt kérdés
6 hónapos babám most először lázas,ráadásul folyik az orra,de cefetül!Tegnap hőemelkedése volt,reggel 38,5 fokos láza volt,kapott kúpot és egész nap nem volt láza,de estére megint.Holnap vigyem akkor orvoshoz?
2010. jún. 29. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én akkor vinném el, ha holnap reggel is beteg lenne (lázas). Más baja nincs? Torka nem fáj? Eszik rendesen?
2010. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
igen, én mindig elviszem ha lázas.
2010. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Gyerorvosi asszisztens vagyok. Lázas gyereket akko9r vigyél el ha már 3 napja magas tartósan magas láza van. Vagyis nem megy le neki 38 fok alá.

Orrszívás mindenképp és megfelelő lázcsillapítás addig is... C-vitamint adhatsz neki napi 2x10 cseppet, ha kell adhatsz orrcseppet is.

a saját gyerekem sem viszem minden 38 fokos lázra dokihoz, ohgy még betegebb legyen. De a tartós magas láz már nem tréfa olyankor menni kell Lázcsillapításra éjjelre a lázgörcs kivédésre Germicid -c kúpot használj.!!!

2010. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
én vittem, de csk a saját lelkiismeretem miatt, amúgy az utolsóval értek egyet, 3 nap után menj. nekem fogzásnak tűnik, nálunk is így volt. hőemelkedés és taknyolás
2010. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem amiatt aggódom,hogy lázas,hanem amiatt,hogy szegénykém hullámokban felsír,de annyira,hogy levegőt alig kap.Ennyire sosem sírt még...:)Nem volt sosem lázas,nem fájt neki a hasa,legalábbis annyira biztos nem,hogy ne tudtam volna megnyugtatni.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 29. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:

A torka ne tudom,hogy fáj-e,mert eszik rendesen.Néha a fülét piszkálja,ami arra utal,ha jól tudom,hogy fáj valamilye!Nem akarom mindenért orvoshoz vinni,ezért nem tettem ma sem,de hogy estére megint az lett,így elgondolkodtatott!

Délután lesz orvos,így talán meglátjuk,hogy mit produkálunk reggel...:S

Szokatlan,hogy ennyire sír,de hát így jön ki rajta a "rosszaság".Egyszer ezt is át kell élni,de nem jó!

2010. jún. 29. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd meg finoman a füle tövét és ha arra sír akkor a füle fáj. enged hozzá nyúlni? Ha ez a gond reggel irány a doki.. .

Illetve trokába amikor sír prónbálj zseblámpával belenézni, vagy nyomd le picit a nyelvét kanálla és úgsy. Nem gombócodsan nyel?


Melegpárnát vagy sótzokniban tehetsz aq fülére ha gyja..

Van ventillátorotk vgay klima? Megy a közeléáben mikor alsizk?

2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fülét engedi nyomkodni,nem fáj neki,a torka rendben és az evéssel sem volt gond.Reggelre nincs láz,de olyan zöld a taknya,mint a fű...Nátha ellen tud valaki mondani valamit?
2010. jún. 30. 07:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha zold a taknya es lazas akor feltetlenul vidd el orvoshoz!

Jobbulast!

2010. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, viszem délután!
2010. jún. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!