Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSETEK! 8,5 hónapos...

SEGÍTSETEK! 8,5 hónapos kisfiam csak napi 8-9 órát alszik! Éjjel 2-3 óra altatás után elalszik, majd 1/2-1 órán belül ébred és ez így megy egész éjjel! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jön a foga is,lehet hogy azért van mindez,pedig már mindent kipróbáltam,de semmi....nagyon kivagyok bukva.Nélkülem nem hajlandó semmire,még fürödni sem tudok,mert ordít.
2010. jan. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben a korban a szeparációs félelem is közrejátszhat, ahogy te leírtad nálatok most ez zajlik. Ilyenkor az a legjobb megoldás, ha szeretgeted őt. Linkelek be róla dolgokat, ahol jól levan írva az egész.


[link]

[link]

2010. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon kevés.

orvost kérdezted már? kérj segítséget, mert ez nem normális dolog! nem kellene az éjszakának rémálomnak lennie.

2010. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyás korszak.

Én megtanítanám egyedül elaludni (Aludj jól, gyermekem)-nekem bevált.

2010. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ennyi idős gyereknek sok a napi 8-9 óra alvás! Meg kell próbálni hogy ne aludjon ennyit nappal és akkor jobban ki lesz fáradva estére jobban fog aludni! Nekem 2 hónapos a fiam ő nem alszik ennyit nappal éjjel meg csak egyszer van fennt enni és evés után rögtön el is alszik!! Igaz még tapasztalatlan vagyok,mert első baba,de meg kell próbálni!!
2010. jan. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 06.53-as válaszoló,a napi alvás az azt jelenti,hogy 1 nap,szóval az éjszakával együtt:)
2010. jan. 15. 11:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szép napot mindenkinek...
2010. jan. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!