Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák olvastátok már az...

Anyukák olvastátok már az Angyalok szülei vagyunk oldalt?

Figyelt kérdés
Hát én mindegyik történetet elolvastam.Szinte mindegyiken bőgtem........
2010. jan. 14. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már bele.Szerintem az ember ilyenkor mégjobban értékeli azt,amije van.Én sírtam és percekig öleltem a babám,aki most 5,5 hónapos.Szerintem adjunk hálát Istennek,hogy egészséges gyerekünk van.Nem szeretnék sebeket feltépni,de aki írta,hogy 1 hónaposan elvesztette babáját,elmondaná,hogy mi történt?Őszintén érdekel,de teljesen megértem,ha nem akar róla beszélni.
2010. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Csak elolvastam mindet.Szerintem most már sokkal jobban tudom becsülni az életet.Milyen szerencsés vagyok,két egészséges gyermekkel.Meg ebben a világban mindenki csak magával van elfoglalva........ami nem túl szép.
2010. jan. 14. 17:47
 13/22 anonim ***** válasza:

Hogy mi történt????

Fejlődési rendellenesség,amit nem vettek észre csak 28 hetesen....

Végig intenzíven volt lélegeztetőn.....

Végül tüdőgyulladásba és vérmérgezésbe halt meg.

Röviden ennyi.

2010. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,ne haragudj!
2010. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Semmi baj!
2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
nem,nem olvastam és nem is fogok.nekem nem kell levágni a bal kezemet hogy értékeljem a jobot.remélem értitek.én igy is értékelek minden percet amit a szeretteimmel,a babámmal tölthetek.viszont ilyen történetek olvasása csak negatívvá,depissé tesz,és ez senkinek nem jó.
2010. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2 egészséges fiam van,akik rögtön megfogantak...de elolvastam az összes történetet,végig bőgtem,gyertyákat gyújtottam,és nap mint nap hálát adok az égnek,h én csak mint kívülálló olvastam.
2010. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Most már olvastam. Nagyon szomorú történetek. A negyediknél feladtam!

Szegény szülők! Részvétem Nekik!!!!

2010. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én benéztem egyszer, de olyan fájdalmat éreztem minden porcikámban amikor olvasni kezdtem, hogy nem bírtam tovább maradni... nagyon szép és jóleső érzés, hogy ezek a szülők igy adják ki magukból a fájdalmukat és egymásnak is segítenek ezzel.
2010. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia.Gondolom melyik oldalról van szó, egyszer véletlen odatévedtem, de a gyertyákat látva ki is léptem.És, hogy miért?Mert kisfiam, aki 13 hónapos nagyon beteg, hónapok óta szteroidot kap és mától nyugtatót, mert már nem képes aludni éjszaka, hogy mikor gyógyúl meg sajnos nem tudjuk és iszonyat fájdalom, mikor nevetve bújik hozzám nappal és éjszaka rettegve dobálja magát és alig bírjuk felébreszteni.

Kívánom Mindenkinek, hogy SOHA-DE SOHA NE LEGYEB BETEG A BABÁTOK ÉS IMÁDJÁTOK ŐKET MINDENNÉL JOBBAN.

Zárom is soraim, mert már megint csak sírok, mint minden nap.

2010. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!