Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák olvastátok már az...

Anyukák olvastátok már az Angyalok szülei vagyunk oldalt?

Figyelt kérdés
Hát én mindegyik történetet elolvastam.Szinte mindegyiken bőgtem........
2010. jan. 14. 16:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én épp ezért nem olvasom.aggódok eleget így is...
2010. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért olvasol ilyeneket?? Belenéztem, hát nekem 1 is elég volt, bezártam az oldalt. Lelkileg nem bírom az ilyen sztorikat:-( Miért szenvedtetném magam....
2010. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Néhàny percet voltam csak azon az oldalon, de végigbogtem..Minden angyalkàért gyujtottam egy gyertyàt.

Utàna hosszu hoszu percekig puszilgattam a kisfiam :)

2010. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
egyszer benéztem, 2 hétig nyugtalan voltam, hogy vajon minden rendben van-e a babámmal. nagyon szomorú, ami velük történt, de én inkább nem kínzom magam. szó szerint minden reggel és este ez volt az első és utolsó gondolatom, elég sok nap telt el, mire ki tudtam verni a fejemből. azóta nálam ez tabu oldal.. :(
2010. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem jó ilyeneket olvasni.Az ember így is sokat aggódik a gyermekeiért.
2010. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szomorú.... de néha sajnos olvasni kel az ilyeneket is, hogy az ember jobban tudja becsülni a számára oly természetes dolgokat, mint egy egészséges baba.... Rettenetes, hogy milyen sok szülővel történik ilyen. Bennem mindig is bennem volt a félsz... és ezért is minden nap hálát adok, hogy nem kellett ilyen szörnyűségeken keresztülmennem. :(
2010. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Olvastam, miután én is elvesztettem az első babámat... én is bőgtem, és mai napig érzékenyen érintenek az ilyen témák, úgyhogy azóta sem olvastam. Ez az oldal azoknak van, akik elvesztették a babájukat és bátorításra szorulnak, együttérzésre. Én sem tudtam igazán elmondani a fájdalmam senkinek, így nem éreztem magam olyan egyedül. Már született egy egészséges babám, aki enyhíti a fájdalmat, de az elsőt sosem fogom elfelejteni!
2010. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát most beleolvastam.Elbőgtem magam és hálát adok az Istennek,hogy egészséges gyermekeket nevelek!
2010. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én sajnos oda tartozok....

Talán a harmadik válaszoló érintett meg a legjobban.Ha már 1 valaki így gondolja,akkor érdemes volt kívülállóként beleolvasni az oldalba.

Soha ne tudjátok meg milyen oda tartozni....

Én 2 éve veszítettem el az 1 hónapos kisfiam....

Azóta talpra álltam és a kislányom 5,5 hónapos.:)

2010. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kérdező,miért olvas ilyet ?
2010. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!