Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is megmakacsolja...

Más baba is megmakacsolja magát néhanapján és nem hajlandó enni? Jólevő babám ma semmit nem akar megenni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most kevésbé éhes. Lehet, hogy kerülgeti valami betegség. Vagy egyszerűen csak a foga akar kibújni és az zavarja. Nagyon sok oka lehet, hogy miért nem eszik épp. Nekünk sincs mindig egyformán étvágyunk, ezt mindig tartsd szem előtt sztem.

Ha lényegesen sokat visszaesik az elfogyasztott étel mennyisége, akkor beszélj a dokival vagy a védőnővel.

2010. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Fura de ma en is ezt tapasztaltam. Kisfiam olyan jo evo volt hogy tok mindegy mit adtam neki megette :)

Ma meg alig volt hajlando enni...de a fogat nem latom hogy none..fura

2010. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiam ma éppen jó evett. Tegnap és tegnap előtt viszont semmit nem fogadott el, csak a tápot. Néha evett egy két almadarabkát, egy két kekszet, azon kívűl semmi. Nagyon idegesítő tud lenni. Nem tudom, hogy mi baj lehet ilyenkor. Mindíg azt hiszem, hogy nem ízlik neki az étel és próbálok mást adni neki, de az sem kell. Borzasztó!!! Amúgy viszont jó evőnek tartom, csak néha van nála két, három nap amikor szinte semmit nem eszik.
2010. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos fiam nekem se vitte túlzásba a mai evést. Reggelire tápszere háromnegyedrészét ette meg, tízórait átaludta, az ebédből meg épp csak nyammogott, jó három kanálnyit :/
2010. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14:42 vagyok.

Ma 3 darab kekszet evett, és csak vizet ivott. Az a borzaszó, hogy adom neki kanállal a főzeléket, kinyitja a száját és amikor éppen a szájába érkezne, becsukja és elfordul. Kikészít. Tegnap evett, ma megint nem. A védőnéni mondta, hogy szerinte a foga. Az mondjuk tényleg jön neki. De akkor is!

2010. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!