Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babanal normalis ez?

3 hetes babanal normalis ez?

Figyelt kérdés
Kitarto maratoni szopizasokkal kideritettem, hogy a tapszer okozza babam szorulasat. Le kene teljesen mondani rola, de ha csak cici van, akkor a babam kepes a nap 24 orajaban rajta logni es ennek a felet szopizassal tolteni. Sokszor szopizik negyed-fel orat utana alszik 20 percet es ez igy megy orak ota, tobb, mint 10 oraja. Normalis ez? Tapasztalt anyukak, velemenyetek?
2010. jan. 13. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Poci nem fog fájni, inkább a mellbimbóra kell ügyelni, hogy nehogy kirepedjen a nyáltól.

Cserélgesd és ne hagyd rajta aludni ha már befejezte a szopit.

Hozzátáplálást csak akkor ha kap cicit, de inkább sír mert éhes.

Kb 4-6 hónap után már nem akkora baj ha nem kap tejet, de addig sokat meghatároz (állítólag) a későbbiekkel kapcsolatban.

2010. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem lehurrogni akartalak,azt csinálsz amit akarsz,csak a kérdésre válaszoltam.

"3 hetes babanal normalis ez?"

2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azert igy tettem fel a kerdest, mert a tapasztalatlansagom miatt gozom sincs, hogy mi a normalis es nem normalis hatara egy ilyen pici babanal. Egyertelmu, hogy en se akarom tapszerezni, de azt hittem, hogy ha egesz nap a cicin log, az azert van, mert nincs eleg tejem, ugyanis korulottem mindenki ezt szajkozza es senki nem ert egyet az igeny szerinti szoptatassal. Mas orszag, mas felfogas. Ezert is koszonom mindenki valaszat, mindegyikbol tanultam. Koszonom a tovabbi valaszokat is.
2010. jan. 14. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!