Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi remegés normális egy 1...

Mennyi remegés normális egy 1 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Voltunk státuszvizsgálaton, minden oké, kérdeztem, hogy baj-e, hogy beremegteti naponta többször is a lábát, főleg ha betámasztom a kezemmel pl a pelenkázón, és ő tolja ki, remeg neki. Azt mondta a doki, normális, de az első babámnál nem volt ilyen és furcsállom. Másnak is remeg a babája?
2011. máj. 20. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

igen,3 nap kórházba is voltunk vele,csináltak agyi uh-t,vérképet stb..

hála az égnek semmi agyi baja nem volt,mint utolag kiderült hugyuti fertőzése volt és az okozta

Amugy bizonyos foku természetes,mivel a babák idegrendszere nem elég fejlett, ne aggodj

2011. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen !Nekünk is volt és nagyon meg voltam ijedve,rohantam vele a dokihoz,de tényleg nem lett baja,csak fejletlen még az idegrendszere.
2011. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már akkor aggódtam ezen amikor terhes voltam. Olyan volt, mintha valami epilepsziás nagyrohama lenne, úgy 5 másodpercig remegtette valamilyét. Aztán mikor megszületett láttam, hogy tényleg időnként remeg neki a lába. De mostmár 8 és fél hetes, az utóbbi hetekben nem láttam.
2011. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!