Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már igy lesz? Mert ez...

Most már igy lesz? Mert ez szörnyű! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17hós kislányom van. Nagyon jo alvó volt,estre 8kor lefeküdt, reggel fél9ig aludt és még délután is 2 órát. 1 hete minden megváltozott. Ha látrja hogy nem vagyunk ott melletrte, el srem alszik. Egyszer kiprobáltuk meddig birja, éjfélig sirt. :( Éjjel is felébred és ugy elkezd sirni, mintha bántották volna, hangosan, sikitva. Igaz, hogy jön a foga, de az előzők nem is viselték meg. A doktornő szerint nincs baja, nurofent meg viburcolt kell neki adni. Már délután is alig alszik, látszik rajta hogy fáradt de ezek sem segitenek. Reggrel is korán fentvolt, nagyon sirt, nem is sikerült visszaaltatnom, mikor kivettem a kiságyból akkor meg elaludt a vállamon (de csak 10 percre). Tanácstalan vagyok, megszoktuk hogy jol alszik.. Mit csinálhatnék? Fözzek neki kamilla teát? Vagy levendulát vagy mit?

Köszi elöre is.


2010. jan. 13. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden fogzás más tüneteket produkál, az én lányom anno hasmenős volt.Amikor meg hátul jöttek ki a fogai hisztis, üvöltős, akaratos. Csapott vágott semmi nem kellett, még az alvó cicája sem. Éjjel üvöltve riadt fel, csorgott a nyála. Hű de sokat kinlódtunk.
2010. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kamilla biztos nem ront a helyzeten. Én a fürdő vizébe is szoktam önteni egy nagy lábasnyival és isszuk is, csak úgy simán. (Nekünk a fütyije miatt ajánlották). A fiam most lesz nemsokára szintén 17 hónapos. Ő is gyakran ébredt visítva. Szerintem a foga miatt, most jönnek neki is a hátsók. Az elsők Őt sem viselték meg.

Napközben menjetek egy nagyot sétálni, hátha a levegő és a gyaloglás kifárassza. Nálunk beválik.

Ja és ismét anyásabb lett a szokottnál, Ő is nehezen torelálja, ha egyedül hagyom. Kissé hisztisebb is. Megpróbálom nyugodtan kezelni a dolgokat. Vannak rosszabb, jobb napok. Ja és alig eszik két napja. Na ez az ami nagyon kikészít.

2010. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!