Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe altassam ezentúl babámat?

Mibe altassam ezentúl babámat?

Figyelt kérdés

19 hós, eddig aludt egy rövid badyban, egy lábfejes hosszuujjas rugiban és egy ujjatlan gyapju hálózsákban. De a gyapjú hálózsákot kinőtte, azt nem kívánok venni, elég drága, ezt is kaptuk. Van egy jó, de a gyapjunál sokkal vékonyabb hálózsákom, de mit adjam alá, hogy ne fázzon?

Este meleg van, mert kályhával fűtűnk, akár 25-26 fok is , de reggel csak 18-20 fok van-alapban ez is nehézséget okoz.

Van ötleted, javaslatod?


2010. jan. 13. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk más okból: nyáron zsák nélkül aludt, és ősszel nem volt hajlandó visszavenni (letépte/szakította/kibújt) átszoktunk a takaróra.

Vettünk neki egy felnőtt takarót (IKEÁS, ezért még egy kicsit nagyobb a szabványnál: 150x200-as), azt két oldalt betűrtük kicsit a matrac alá, és mint egy zsák, abba fekszik bele. Nem mondom, néha kijön ez is, de eddig nem lett beteg, vagy ilyesmi, szerintem max. 20 fok van nála.

Ezzel átugrottuk a gyerek méretű takarót is, egyben spórolás, mert ezt felnőtt korában is használhatja majd...


Egyébként lehet kapni más anyagú hálózsákot is, ami nagyon meleg, de nem gyapjúból van, én Vaterán vettem talán 1500-ért. Tavaly télen abban aludt. Egy volt, ha mosni kellett, reggel mostam, estére fűtőtesten megszáradt... (Csak azért nem mondom, hogy elküldöm nektek, mert már itt a kistesó... :o)

2010. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!