Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el este a 2...

Hogyan altassam el este a 2 és fél hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Olyan 8 körül szokott fürdeni szoptatás,büfizés és beteszem a kiságyba,de amint észreveszi,hogy ott van elkezd sírni.Sose hagyom ott egyedül,de egy óra amíg elalszik.Küzd az elalvás ellen :).Ha látom rajta,hogy nagyon fáradt akkor is ez a helyzet.Mit tehetnék,hogy könnyebben aludjon el????Inkább délelőtti alvó,du-tán általában 20 perceket szunyókál,szóval az sem lehet,hogy ki van pihenve estére.
2011. ápr. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma!Próbáld máshogy belerakni a kiságyba!A fiamnak pl,csak úgy jó ha "fordítva fekszik.Tehát nem azon az oldalon van a kis feje amerre a kiságy áll.Többféleképp próbáltam mire eltaláltam hogy is jó neki! :)

Másik tippem,mert ez a lányomnál vált be:ha sír akkor menj oda,kicsit cirógasd meg,majd hagyd ott,hogy ne lásson,lehet csak téged hiányol,de így tudatosulni fog benne,hogy anya itt van ha szükségem van rá!TV ilyesmi megy a szobában?

2011. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nála nincs tv.A nappaliba megy,de azt ő nem halja.Csend és nyugalom van.
2011. ápr. 17. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!

Akkor az is lehet baj!Megijeszti az a nagy csend!A pocakodba is szűrődött be hang.Próba szerencse! :)

2011. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van ez előzőnek. Az én fiam mindig hajszárítóval aludt el, állítólag az emlékezteti a pocakban hallott hangokra. 1 éves, de ha éjjel felriad, néha még bekapcsolom neki, mindig megnyugszik tőle, és elalszik.
2011. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb megoldás amit most írni fogok, de nálunk csak a kézben ringatás vált be. Próbáltam a letesz, simi és otthagy módszert,de iszonyatosan üvöltött, így 9 hónapos koráig ringatva aludt el. Azóta berakom az ágyába és 1-2 perc nyöszörgés után már alszik is.
2011. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a baj,hogy délután már csak 20 perceket alszik ami neki még nagyon kevés és estére már nagyon túl van pörögve,nagyon fáradt és már azért nem tud elaludni!Délelött azért alszik jobban mert akkor még nem olyan fáradt az esti alvás után!Szóval szerintem a délutáni alváson javíts!Gondolkozz mitől kelhet fel 20 perc után?Ráadásul a babáknak olyan alvásciklusai vannak,hogy az első 20-30 perc az csak felületes alvás ami nekik nem olyan pihentető!Nállunk a nappali alvásoknál a félig elsötétített szoba vált be!Onnantól kezdve 2-3 órákat is aludt egybe!Persze előtte zárj ki mindent:éhség,hasfájás,fázik,melege van,jön egy büfi stb!
2011. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megpróbálom amit az utolsó válaszadó írt :).
2011. ápr. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!