Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam 8 hetes babámat?

Hogyan altassam 8 hetes babámat?

Figyelt kérdés

nappal nem tud egyszerűen elaludni, csak babakocsiban, ha járjuk a falut, de én azt szeretném, hogy el tudjon aludni normálisan is itthon. nyűglődik, sírdogál, látom, hogy fáradt de nem alszik. ringatom, ha a karomban elalszik, leteszem és 5 perc múlva felébred. ma úgy aludt délután, hogy cicin aludt el és nem tettem le (tudom hülye vagyok, 2 órát a karomban tartottam, de már örültem, hogy alszik végre). és kérlek a suttogó módszert ne mondjátok, mert nem vált be, szerintem még pici hozzá.


ja és cumit sem akarok neki adni.


2011. márc. 4. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak az ágyában egész pici kora az egyikre, plüssök vannak. És a fejvédőjén körbe is mackók vannak. Mindig is imádta őket nézegetni. Aztán rákapott az egyikre, egy pillangóra ( morzsolható, csörgő kendő ) és azóta is vele alszik és közben szopizza az újját.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet nem érzi magát jól az ágyában. Tegyél neki be pár színes, vagy erős kontúrú dolgot, amik felkeltik a figyelmét és meg is nyugtatják. Hogy tudja, hogy az az övé.

Meg ha egy picit sírdogál is nem baj, majd megnyugszik és elalszik. De ha folyamatosan bemész és kiveszed akkor sosem fog megtanulni egyedül elaludni.

2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első sorban az az egyikre szó nem kell, mellégépeltem, bocsi.
2011. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érzékeny ezekre az iszonyú frontokra, amik mostanában mennek, és azért nem alszik szegény.

Esetleg széklet-gondok vannak?

Vagy bent rekedt a büfi?

Az enyémek akkor alszanak jól, ha fürdéssel jól lefárasztottuk őket, aztán kaja, büfi, s máris bealudtak.

Próbáld meg bölcsőben, vagy ringatható hordozóban altatni.

2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen az én kislányomnak nagyon bejött, ha a homlokát és az orrnyergét simogattam egészen finoman. Azonnal lecsukta a szemét, hamar elaludt.
2011. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevállt az hogy a feje alá az én párnahuzatomat tettük be amin aludtam egy-két éjszakát, és mielőtt leteszem az ágyba, meleg vizes palackot teszek bele amit betakarok hogy jó melegbe tegyem le. A tested melegéből ha lerakod a hideg ágyba egyből felébred. Aztán a másik hogy úgy tedd le hogy a testehez szoritod, majd hagyd rajta a kezed egy pár percig. Az én kisfiam 7 hetes, nálunk ezek jól működnek
2011. márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!