Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 hós baba mennyi ideig...

Egy 7 hós baba mennyi ideig emlékszik egy emberre? A férjem egy hete lelépett addig sülve főve együtt volt a kislányunkkal most egy hete felénk sem néz! Hiányozhat neki az apja? Emlékszik még rá? Ha esetleg felbukkanna meg fogja ismerni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem már meg fogja ismerni. de sztem max 1-2 hét. hátha vki mond valami konkrétabbat, én csak azt tudom, hogy a gyerkőcünk a nagymamájával egy-két hetente találkozik, de már mindig emlékszik rá.
2010. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha még ő meg is ismerné én biztos nem. Elfelejthetné a gyereket egy életre.
2010. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom havonta egyszer látja a férjem szüleit, kb. 7-8 hónapos kora óta ennek ellenére már megismeri Őket mindig.
2010. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt. Szerintem igen, sajnos már hiányozhat neki az apja. Az enyém 6 hós, imádják egymást apával, én úgy érzem, ha hirtelen nem lenne, biztos hiányozna a kicsinek.
2010. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Három hónapos a kisfiam, a nagymamáját sajnos december eleje óta nem látta, de ma láthatóan megismerte, örült neki. Én sajnos leginkább este látom, mert 6 körül érek haza, reggel meg többnyire még alszik, amikor elmegyek munkába. Ha az anyja mondja neki, hogy jön haza Apa, akkor vigyorog, felélénkül, szóval tuti megismer. Sajnálom, ami veletek történt. El sem tudom képzelni, hogy ilyet tegyek a kisfiammal.
2010. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek bár ez nem jó hir!Leginkább köszi az utolsó hozzászólónak aki igazi Édesapa!Sajnálom hogy a kisláyomnak nem ilyen apuka jutott!Hát eddig mig az ünnepek alatt együtt voltak repkedett ő is az apukájától!!!És férjem is ugy nézett ki hogy imádja bár ezt most már megkérdőjelezem!!!Én sem értem hogy egy nő hogy tudja igy a családja gyereke ellen hangolni!!!????Köszi
2010. jan. 13. 06:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!