Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a foga miatt van? Már...

Tényleg a foga miatt van? Már kezdek totál kikészülni.

Figyelt kérdés

Bő 3 hete 6 hós kisfiam elalszik,szépen magától,jóllakottan,s rá 1 órár elkezdődik...dobálja magát,forgolódik,kiköpi a cumit,vissza kéri,pár korty tea,de inkább tápszer,s aztán visszaalszik.eltelik 30 perc max egy óra s újra-s újra.s ez így megy kb reggel 6-ig.Akkor szépen vissza alszik,s reggel fél 10 -ig is alszik.

Melege nincs,éhesnek nem éhes szerintem mert max. 50 ml tápit kér,bekenem az ínyét,és néha már Panadolt is kapott.Ja és mindezt Viburcol kúp mellett csinálja!

Már nem igazán b írom az éjszakázást.Mit csináljak még?

Ha magam mellé veszem is ugyan ez van...El vagyok keseredve.....,és fáradva.......


2010. jan. 12. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni,majd az idő megoldja.

Az én fiam 9 hós múlt és éjszakánként óránként ,fél óránként felébred,kap cict és visszaalszik.

Megértelek,mi is így vagyunk.

2010. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet nálunk 1 óránként csinálja. Kiveszem egy kicsit megnyugszik cicin és alszik tovább egy órát. Aztán 3-4 fele alszik 3 óra hosszát.
2010. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom öt hónapos, és ugyan ez a helyzet. (épp most akartam valami hasonló kérdést kiírni, mert már kezdek kibukni) Sajnálom ha nem tudok segíteni. Én is a fogira gyanakszom, úgy egy hete csinálja ezt. Volt is tegnap előtt egy elég erős "rohama", akkor nagyon sírt. Érdekes hogy napközben ha alszik nyugodtan alszik. Éjjel meg 10-30 percenként ugrok visszaadni a cumiját, de még meg sem fordultam, hogy visszafeküdjek már ki is köpte, és nyöszörög érte, mert amint odaadom rákap, és próbálna tovább aludni.

Én is iszonyú fáradt vagyok már. Ja, és mi csak Dentinox N gélt használunk, vagy van mikor azt sem. Különbség amúgy nincs ha használjuk, ha nem.

2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

húúúúúúúúúú hát nagyon elkeseredtem,ha lehet még jobban.eszméletlenül ki vagyok merülve!

mi egyébként a Dologélt használjuk ezt többször is lehet.

igen azt én is megfigyeltem hogy nappal nem alszik nyugtalanul,csak éjjel.már rettegek a ma éjjeltől,s az elkövetkezőktől.

kitartást mindenkinek aki hasonló helyzetben van,s remélem mihamarabb nyugodt éjjeleink lesznek nekünk és babáinknak.

2010. jan. 12. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk a foga miatt aludt ilyen nyugtalanul addig amíg ki nem jött az alsó kettő (3 hónapig tartott) mondjuk azért nem óránként ébredt "csak" 3-4szer egy éjszaka.

Bár ez állítólag nem bizonyított, hogy a fogfájás miatt ébrednek fel, ha előtte is rossz alvó volt a gyerek, inkább csak szegény szülők arra kenik (az Aludj jól gyermekemben írták ezt).

A viburcolnak kell jópár nap míg hat, ne hagyd abba 10 nap előtt, sőt lehet hogy rosszabbodnak is a tünetek az elején. Ha már nem bírod, próbáld ki a suttogóban, (felvesz/letesz) vagy az aludj jól gyermekemben leírtakat (bizonyos időközönként mész csak be hozzá, különben hagyod őt) ezt az óránként kelést nem lehet bírni hosszútávon...:( kitartás!

2010. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi 8 hónaposak vagyunk, és már hetek óta mi is így kínlódunk. Régebben beállt úgy, hogy 23.30-24 óra körül kezdte a nyüglődést, aztán szabályosan 2 óránként folytatta. De elég volt visszatenni a cumit, aztán aludt tovább.

Viszont a múlt héten 2 napra be is lázasodott a fogzástól, azóta teljesen megkeveredett, már ott tartok, hogy vele alszok. Ráadásul 2 napja meg is fázott, náthás, úgyhogy az már teljesen betette a kaput.

Ma vettem neki Chamomillát, majd kipróbálom.

Én is kivagyok, már bánom hogy hagytam cumihoz szoki, mert sokszor csak az pottyanik ki, és fenn is van. Előfordul, hogy az óránkénti vagy 20 percenkénti kelés mellett éjjel még 1 órát sétálunk is a lakásban, hogy visszaaludjon.

De ő nap közben sem hajlandó aludni, max 30-40 percet délelőtt is, meg délután is. De azt is kínlódva, tehát esélyem sincs, hogy én is tudjak akkor aludni. Tegnap már bőgtem egy sort a férjemnek, mert behavaztam, futott a konyha, vasalatlan göncök mindenfelé, én meg hulla fáradt meg pokoli ingerlékeny voltam. És már több mint 1 hete ez megy.

Pedig csak 1 fogunk van kint. Nem tudom mi lesz, mire mind kijön.

2010. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!