Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdek teljesen...

Mit tegyek? Kezdek teljesen kikészülni.

Figyelt kérdés

A párommal albérletben lakunk, kb 1 hónapja munkanélküli lett, kap munkanélkülit,de a minimálisat. Azóta most romlott el 3.jára az autónk. Ki kéne fizetni a kötelezőt,most defektet kaptunk arra kellene kerék. Már kezdek nagyon kikészülni:(

Honnan lehetne pénzt szerezni?


2010. jan. 4. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha csak egy mód van rá, szokjatok le az autózásról. Nem szégyen tömegközlekedni. Én ugyan nem értem az embereket. Lakás nincs, stabil bevétel sincs, de kocsi az kell (+súlyadó +kötelező +műszaki + benzin stb stb) - minek? Hogy ki lehessen rajta készülni? Minden jóindulattal mondom, hogy az ilyesmiken gondolkozzatok el. Béke!
2010. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyvárosban lakom,hanem kicsibe és kocsival járok dolgozni, 10km-re lakunk a melóhelytől, mert az a városon kivül van és nincs más lehetőségem, mint a kocsi.

Ez a nagy bajom.:S Ha meg énse járok melozni, az még durvább lenne.

2010. jan. 4. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy cipőben járunk. Én egy ideje 15 km kerékpárral teszek meg a munkahelyig. Oda-vissza 30. Viszek váltóruhát, a mosdóban átveszem. semmi gond.
2010. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És honnan vegyek bicilkit?:S

Mindegy, csak nagyon el vagyok már keseredve, szerintem elátkoztak minket:S

2010. jan. 4. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kocsival jár oda? Szövetkezz össze valakivel és járjatok együtt, az ő kocsijával, te meg szállj be a benzinbe.

A kocsi árából vagyél biciklit.

Tényleg luxus nektek az autó, tudom, hogy ezt nem jó hallani, de ez van.

Itt, kisvárosban egyik barátunk 3 gyerekkel, autó nélkül él vígan, mukahelyre busszal megy, a gyerekek és a család is mindehová gyalogol.

2010. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már, de az a baj, nem egy időben kezdünk, nem egy időben végzünk, így nincs aki elvihetne. Csak most ráadásul beteg is vagyok, de majd csak lesz vhogy, egy jó kis séta vár rám...
2010. jan. 4. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak úgy mászol ki,ha a párod is elmegy dolgozni.Ha lehetőség van rá,akkor olcsóbb albérlet,vissza a szülőkhöz stb...
2010. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy ennél már csak jobb jöhet
2010. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!