Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem fog megnémulni?

Ugye nem fog megnémulni?

Figyelt kérdés
Babám 5 és fél hónapos és egyáltalán nem gagyog.A legutóbbi státuszon kérdezték (3 hónaposan) és akkor "beszélgetett" néha.De azóta sem.Hangokat hallat,néha nyávog is vagy sikít,de nem gőgicsél.Minden ennyi idős baba "beszél".A múltkor kedvesen megjegyezte vki,hogy lehet néma lesz.Ugye nem?
2010. jan. 12. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A hallással ha gond van azt könnyen meg lehet tudni, mert ha ajtócsapódásra például nem figyel akkor baj van, de ha csak kicsit abbahagyta a gagyogást az természetes, nálunk is úgy volt, de utána teljesen más formában újrakezdi, nyugi!
2010. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia! Azért majd írd meg mi van a törpéddel.Az enyém sem gagyog.Nagyon értelmesen nézi, ha beszélek hozzá és ennyi.Hallani rendesen hall.Ez tuti
2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Megírom,ígérem.
2010. jan. 14. 17:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszi!Egy másik kérdésnél vaki megígérte, hogy megkérdez a témában egy neurológust.Jövő héten megírja mit mondott.Keresem a kérdést
2010. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az is én voltam.Megírom mindenhová:)
2010. jan. 15. 12:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Köszi, bocsi!!! : )
2010. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál és szerinte teljesen rendben van a lánykám.Nem beszél,ez tény,de hangot hallat és adoki szerint ez teljesen elég (ő még ezt is beszédnek nevezte).Egyébként meg azt mondta,hogy mindig más időszakukat élik.Bár már nálunk ez másfél hónapja tart...A vizsgálatot is csendben tűrte,egész végig egy szava nem volt (mint úgy általában).Egyszer-kétszer nyekkent,szóval a doki szerint beszél.Egyébként meg rendkívül figyelmes (ezt én is észrevettem).Azt mondta,hogy ő ilyen alkat.Az apja is elég csendes típus (bezzeg nekem be nem áll a szám egész nap:)) és a doki szerint ilyenkor már meglátszik a genetika is.Szerinte sosem lesz egy szószátyár,hiperaktív típus.Ő ilyen csendes.Azt hiszem,nem aggódom tovább.
2010. jan. 18. 10:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Legelső válaszadó vagyok. Csak annyit szeretnék, h a babám két napja újra "beszél", úgyh nyugi van remény, csak lehet h a te babádat is más foglalta le. Az enyém elkedett forgólodni és arra koncentrált. Ma pl. annyira belejött a dumába újra, h beszélve aludt el délután.
2010. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!Az egyik válaszolód vagyok.Szerencsére a kislányom elkezdett gagyogni.Megy neki a:bla,bu,höm,mmmmmö.Remélem nálatok is hamarosan rendbe fog jönni minden és édesen beszélgetsz a Manóddal.

Minden jót nektek.

2010. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!