Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hogy tudnam kislanyom...

S. O. S. Hogy tudnam kislanyommal megszerettetni a tehentejet?

Figyelt kérdés
Elszeretnem hagyni a szoptatast, de nem szereti a tehentejet, mar probaltam melegen, hidegen, kakaoval, grizzel, rizzsel, de nem megy, nem akarja meginni.Otleteket varok, hogyti hogyan tettetek, mert nagyon aggodom, ha mar nem fog szopizni akkor mi lesz.
2010. jan. 11. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, mert csak dacos lesz!!! Én sosem szerettem a tehéntejet anyum szerint, próbálta mindenhogy, de valahogy sosem sikerült megitatni velem.
2010. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy pici szörppel,vagy gyümölcslével?Én úgy ittam,és nagyon finom.
2010. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nálunk kb 3 éves kora után volt, hogy elöször ő kért egy pohár tejet, azóta is havonta egyszer van ilyen fellángolás. Próbáltam én is az összes létező formában, az összes létező fajta tejet. Ja és a tejitalt sem fogadta el, pedig abból is próbáltam nagyon sok fajtát, aztán én ittam meg a kávémba tejpor gyanánt. Drága kávé volt.
2010. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tápszerrel helyettesíteni a szopit. Gondolom a benne lévő anyagok miatt szeretnéd pótolni. A tejet ne erőltesd, mert mégjobban megutálja.
2010. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se erőltesd, próbálkozz tápszerrel. Az én babám sem szereti a tejet, tápszert iszik helyette reggel-este.
2010. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ez nálunk a kávéval kezdődött. Az apa kávézott, Ő meg persze kiváncsi, és hát mindent meg kell neki kóstólni. Imádta a kávéskanalat nyalogatni. Aztán vettünk neki maciskávét. Azt itta minden reggel. Egyszer én vacsorához tejet ittam, és persze a fiam kiváncsi volt, hogy mit iszok, Ő is bele ivott, és ivott, és ivott. Nekem meg újra kellett töltenem a poharamat. Nem gondoltam, hogy a sima tejcsi enyire ízlik neki.

Eleinte midíg egykicsit hígítottam a tejet egy löttyintésnyi vízzel.

2010. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk sem itta meg a picúr, ezért mi a Nestle és a Milupa Junior porával próbálkoztunk. Azt sem itta meg, ha a használati utasítás szerint vízzel készítettem el, viszont, mikor a 2 decinek megfelelő poradagot belekevertem neki pépesített gyümölcsbe, azt vidáman megette, most is úgy kapja, de ujabban kéri már néha a tejet is (nálunk bevált az, ha a tej tehént is ábrázoló dobozban volt, és mondtuk neki, hogy a boci adja a tejet, bele-belenyalt miatta). Sajttal és natúr joghurttal is helyettesítheted a tejet, mert a sajtban rengeteg a kálcium.
2010. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Én leszálltam anyum cicijéről és onnantól fogva semmilyen tejet nem ittam.30 éves vagyok,semmi bajom.A tejtermékeket imádom.Ne eröltesd.
2010. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!