Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni a kislányommal a spenótot, a borsót és a brokkolit? Még megszeretheti?

Figyelt kérdés
Mind a háromtól öklendezett a kóstoltatásnál, pedig alig ért a szájához. Nem merek neki adni, mert sajnálom. Utána adtam neki olyat amit már szeret és az első falatoknál azoknál is öklendezett, azután már megette mikor rájött, hogy az finom. Baj, hogy az édesebbekkel kezdtük a hozzátáplálást (sütőtök, répa, banán)?
2010. jan. 23. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld olyanhoz adagolni, amit szeret először 1/3-ad részben. Aztán ha elfogadja növelheted az adagot.
2010. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

Hogy készítetted el neki a spenótot?

És a brokkolit?

Én is most akarok majd adni neki nem tudom hogy készítsem el.

Köszi!

2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint te! Öklendezett és prüszkölte ki a brokkolit és a zöldborsót. Hagyagoltam őket pár hétig és kapott más új ízeket. Nemrég újra megpróbáltam és krumplival, sajttal adtam mindekettőt. Több volt a krumpli a főzelékben, mint a zöldek. Megette az egészet jóízűen. Ne add fel és próbálkozz!
2010. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!