Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk a 2 hónapos oltáson...

Ma voltunk a 2 hónapos oltáson, és mikor vizsgálta a doktornéni a kislányom, megkérdezte sok néz e balra. Ez baj? Vagy miért kérdezhette?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejecskéjén látta, hogy azon az oldalon van többet,nem lehetséges?
2010. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom:( ha baj lenne csak mondta volna...:S nem tudtam megkérdezni mert rengetegen voltak..
2010. jan. 11. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:

az én babám is sokat nézett balra. aztán egyszer csak nem.

most már 9 hónapos, viszonylag gyors mozgásfejlődése van, már oldalazva lépeget, és néha elengedi a kapaszkodót, szóval nyugi, ez nem jelent semmit, legfeljebb annyit, hogy szeret arra az oldalra nézni.

2010. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor neked sokat nézett balra mit mondott az orvosotok??:)
2010. jan. 11. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk az elején szinte mindig úgy tartotta,hogy balra. Ha aludt ha fent volt és csak feküdt, mindig balra fordította a fejét. Nálunk a méhben biztos úgy volt, és azt mondta a doki hogy lehet kicsit kötött az izomzata, azért akarja mindig balra fordítani a fejét. Mondta hogy rakjuk a kiságyba úgy hogy jobbról jöjjön a fény és a hangunk is (amúgy is így feküdt..) de nálunk magától elhagyta, annyit tettünk, hogy mindig átfordítottuk neki. 2 hónaposan már nem volt vele semmi gond. Valahogy 6. hét körül már mind a két oldalra fordította a fejét és nem a bal volt a kedvence.

Ha baj lenne akkor mondta volna a doki, ne aggódj!

2010. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kényszertartásnak hívják és valószínűleg előbb-utóbb kinövi, de lehet pelenkázásnál tornáztatni a buksiját. Forgasd jobbra-balra a fejét ötször, ha engedi.

Másik gyakorlat szerint össze kellett fognunk a kezeit és a lábait egy kézzel (az elején lehet 2 kézzel is) középen a hasa fölött és szintén jobbra-balra dönteni. Így rá van kényszerítve, hogy mozgassa a fejét. Nekünk nagyon jó volt.

2010. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen tornáztatást végeztünk,ő mindig jobbra fordította a fejét,de már kinőtte.4 hós.
2010. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
01-11 16:09 vagyok. mi is minden pelenkázásnál jobbra balra forgattuk a fejét, egy hét alatt teljesen rendbejött. szerintem amúgy magától is rendbejött volna.
2010. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
::D Köszönöm a válaszokat, most az a szitu hogy jobbra néz rendszeresen:D:D:D:D
2010. jan. 21. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:
10:05ös vagyok. semmi baj nincs, túlparázod:))
2010. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!