Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy csak ugy issza meg a...

Baj hogy csak ugy issza meg a vizet, hogy egy kis gyumilevel keverem?

Figyelt kérdés
sosem edesitettemneki semmit.szoval nem cukroztam neki a teat.de sosem ivott valami sokat,ezert kiprobaltam,hogy egy kis gyumilevet elkeverek vizzel.igy megiszik eleg sokat.persze a tejecsket megissza,csak azon kivul baj ha csak igy iszik?nagyon karos lehet a fogara?15honapos
2010. jan. 10. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

én nem szoktatnám rá, hogy csak gyümilével legyen hajlandó meginni... szerintem ha egy gyerek nem issza meg a vizet, akkor nem is szomjas igazán.

Lehet azért iszik többet gyümilével mert tetszik neki az édes íz és nem azért mert szomjas.

A fogára és a továbbiakban a táplálkozási szokásaira is káros szerintem ha csak cukros üdítőt lesz hajlandó inni, de te tudod :)

2010. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem cukros uditot iszik,hanem otthon facsart vagy 100%gyumilet,hozzateszemnagyon keveset ontok,es tobb vizet.nem akarom ra szoktatni,de inni muszaly.de probalkozok tovabra.koszike
2010. jan. 10. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Eleinte nekem is ugy volt, h csak az almalével ízesített vizet itta meg, aztán egyre hígabbra csináltam és most már csak a vizet issza meg (az izesített cuccokat egyáltalán nem)
2010. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike,en is ugy csinalom,minnel kevesebbet kap.remelem aztan mar megszokja a vizet.
2010. jan. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!