Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofent adhatom úgy, hogy...

Nurofent adhatom úgy, hogy vízzel keverem?

Figyelt kérdés

Egy kicsit melegnek érzem 9 hónapos babám.Biztos a fogától.Éjjel viszont nem hiszem, hogy fecskendőből meginná a lázcsillapítót (ha szükség lenne rá).Vagy simán lecsúszna neki?Egyszerűbb lenne cumisüvegből adnom.

Mág soha nem volt lázas, így nem tudom, hogy adhatom-e vízzel keverve.

Köszönöm előre is!


2010. jún. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges vízzel keverni... Fecskendőből is befogja cuppantani,és így legalább biztosan tudod,hogy mennyit iszik meg belőle,míg ha vízzel kevered nem.
2010. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melegnek érzed vagy mérted a hőjét és magasabb a kelletnél? Lázcsillapító csak lázas gyereknek kell, különben árt! Lehat kicsi vízzel hígítani, de ne egy egész cumisüvegnyibe tedd, mert akkor nem fogod tudni mennyi jutott a szervezetébe!
2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmában is betudod adni a fecskendőből, ne hígítsd nem érdemes, és mérd meg hogy valóban lázas-e.
2010. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Be fogod tudni neki adni. Meg kell mérned a lázát, arra úgyis valószínűleg felébred, így akkor ha szükséges meg tudod vele etetni.
2010. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem mértem neki, csak melegnek érzem.Ha már nagyon meleg lesz, megmérem a lázát, és csak szükség esetén adom be neki.

Ha peszippantja így is, akkor nem keverem.

Köszönöm!

2010. jún. 16. 21:25
 6/8 A kérdező kommentje:
38,2 a láza.Mostmár adjak neki?
2010. jún. 16. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Már biztos túl vagy rajta... Én 38 foktól már adom neki a Nurofent. Sikerült neki beadni?


Remélem mihamarabb meggyógyul!

2010. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az előbb kiírtam egy kérdést.SOS!Kezdéssel.Sajnos csak lázasabb lett.
2010. jún. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!