Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adhatok a babámnak...

Szerintetek adhatok a babámnak nurofent?

Figyelt kérdés
Most vasárnap lesz három hónapos és csütörtökön kapja meg az oltását. Szegénykémet nem szeretném még a kúppal is kínozni, mert a múltkor is nehezen viselte még azt is, így nurofent adnék neki, csak nem tudom, hogy az a pár nap számít e.
2011. szept. 13. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

adhatsz.

ez olyan mint a tápszer,rá van irva h a 2es 6 hónapos kortol,de én 2 nappal korábban adtam neki.dokit kérdezd meg h mennyit adj,nem tudom a kupnak milyen a hatóanyaga,és mennyi,ahhoz kell viszonyitani.

2011. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos volt mikor a dokink ajánlotta a kúp helyett. De mindenképp hívd fel a dokidat,egyeztess vele, lehet hogy ő mást mond majd. Orvosa válogatja. (az adagolásra nem emlékszem már.)
2011. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz nyugodtan, én is adtam, pár nap nem számít, az orvos is így ajánlotta. Jó az íze, még szívesen le is nyelte. A fecskendővel nagyon könnyű adagolni, a mennyiségről a betegtájékoztatón minden le van írva.
2011. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorlatilag már 3 hónapos, nyugodtan adhatsz!De ha bizonytalan vagy a mennyiségben, mert velünk így volt, az is rá van írva, hogy testsúly függvényében hogyan kell adni.
2011. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!