Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 órája beadtam a babámnak...

Ha 1 órája beadtam a babámnak a viburcol kúpot és nem használ, beadhatom a nurofent? Nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A Viburcol homeopátiás (nekünk sz.t se ért, már bocsánat). Nyugodtan beadhatod a Nurofent neki! (Ha Germicid kúpot adtál volna, akkor várni kéne még).
2010. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy mire adtad neki? Lázra?
2010. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se ért semmit, persze állítólag több nap, mire hat. De azt meg hogy bírja kivárni egy csecsemő? Mi fogzásra próbáltuk.

Add be inkább a nurofent, ha még az sem elég, akkor is várj legalább 4 órát a következővel. A germicid kúpnál pedig 6 órát is kell várni.

2010. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, fogzásra.

Köszi a választ.

2010. szept. 3. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Első meg 2. vagyok. :) Add be nyugodtan a Nurofent. Fogzásra is. Meg Dentinox gélt is vehetsz a patikában, én anno váltogatva használtam a gélt (fogínyére kell kenni) és a Nurofent.
2010. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nálunk hol hat, hol nem. Gondolom a fájdalomtól függ. De a nurofen az eddig mindig hatott.
2010. szept. 3. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
azt tudod ugye hogy fájdalomcsillapításra fél adag nurofent kell beadni? Ha 5 ml "járna" neki életkor szerint, akkor csak 2,5 ml-t adj be fájdalmas fogzásra.
2010. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, de azért sosem mertem a kiírt mennyiséget adni. Rendes vagy hogy szóltál.
2010. szept. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!