Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom, ha az...

Rosszul csinálom, ha az üveges bébiételt keverem a saját főztömmel?

Figyelt kérdés

Ma megbontottam egy sárgarépa üvegest éa hozzáfőztem burgonyát, tettem bele zellert és sajtot.

Gyümölcsös-húsos bébiételekhez szoktam rizst készíteni meg ilyenekre gondolok.

Szoktatatok így ételt készíteni a kicsinek?


2010. jan. 10. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet felturbózni így a kajákat. Én még nem csináltam, de most nagyon jó ötletet adtál!! Köszi.
2010. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár én anno csak sajtot reszeltem abba, amiben nem volt husi. És a sima tejpépből midig fél adagot csináltam, és összekevertem fél üveg bármilyen gyümölccsel, így lett gyümölcsös tejpépünk :)
2010. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így szoktam, magában meg se eszi

a tejpépet úgy szoktam csinálni a fiamnak, hogy lereszelek pl egy fél körtét vagy almát, bele 2 ek tejpép és kis forralt víz - így nagyon imádja a fiam, laktató is és egészséges is

2010. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is felturbózom a picim üveges kajáját, hol krumplival, hogy sütőtökkel, hol ezzel hol azzal. Viszont a tejpépre még nem gondoltam hogy lehetne gyümivel. Ki is próbálom.Köszi :)
2010. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom eleinte csak így ette meg a főztömet! Most már olyan kajákat eszik, amit mi, most meg ha néha adok neki üvegeset, azt nem akarja megenni. Hiába, már ízesítve vannak a kaják, az ízlik. Amikor még nem ízesítettem, akkor a sajátot csak így akarta megenni, hogy boltival kevertem. Semmi gond nincs ezzel! 20 hónapos kislány anyukája.
2010. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tejpépet én is mindig gyümölccsel adom, szinte kezdetektől. Ma ezt adtam neki:

Banán-túró és natúr tejpép. (Kedvencünk a Milupa Aptamil)

2010. jan. 11. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:

én is így csináltam, mert eléggé drága dolog volt csak azt ennie, és így 2 napig elég volt egy üveg.

aztán szép lassan áttértünk az én főztömre, és a fiacskám 10 hósa szinte azt eszi amit mi (persze mindig van itthon néhány üveg bébi kaja, ha pl nem tudtam főzni, vagy olyat, amit ő még nem ehet)

2010. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!