Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az ujjacskájával?

Mi lehet az ujjacskájával?

Figyelt kérdés

1 éves fiamnak ma reggel vettem észre, hogy a bal kezén az egyik ujjbegyéről körben lehámlott a bőr, olyan mintha egy vízhólyag lett volna ott, de nem volt. Mi ez? Másnak is volt ilyen? dokihoz kell vele menni?

Egy túl aggódó anyuka...


2010. jan. 10. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak hámlik. Ha csak a felső hámréteg hiányzik, szerintem nem kell aggódnod, nem kell vele orvoshoz menni. Megmosolyogna a doktorbácsi.:D
2010. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az tuti hogy kiröhögne, igen a felső hiányzik csak, nem tudom mitől lehet..de köszi a választ:)
2010. jan. 10. 09:41
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg attól lehet hogy egész nap a szájában van a keze? jönnek a hátsó fogai azokat piszkálja..
2010. jan. 10. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor 100, hogy azért van, azt is akartam írni, hogy bizti ő rágcsálta le, de féltem, hogy megijedsz, hogy leharapja az ujját. Ne aggódj, csak fogzik...biztosan én is majd aggódni fogok mindenért. (9 és fél hetes terhes vagyok) :D
2010. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ááá én extrém eset vagyok:) ilyen bizti nem leszel! :) gratulálok, boldog babavárást:)
2010. jan. 10. 12:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!