Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Hármasikres anyuka...

Kedves Hármasikres anyuka milyen az élet 3 babával?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozom a válaszaiddal, és igazából csak annyit szerettem volna mondani, hogy én csak csodálni tudlak, minden tiszteletem a tied !!! Nekem egy babám van, jó baba ráadásul, de el sem tudom képzelni, hogy hogyan tudnék boldogulni 3 aprósággal. (és hogy van időd még gépezni is ? :)) És természetes úton fogantak a babák? Voltak a családban már ikrek?
2010. jan. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ó! Gondolom, nekem szól a kérdés! :) Még jó, hogy visszaolvastam...

Hát úgy van időm, amikor alszanak és már megcsináltam mindent (persze nem teljesen igaz, de sokszor úgy érzem, jobban kikapcsol a net,mint a takarítás, gondolom más is így van ezzel :) ) Szerencsére sikerült hozzászoktatnom őket, hogy egyszerre aludjanak el, épp most tettem le őket. Reggel kicsit csalok,mert 6 körül ébrednek, de én akkor még olyan hulla vagyok, hogy csak kihozom őket a játszószőnyegre én meg idetelepszem a frissítő kávémmal a géphez egy 10 percre, amíg szép nyugodtan megiszom. A nyugodtan azt jelent, hogy csak percenként ugrálok fel hozzájuk, mert épp nem éri el az egyik a játékát, vagy valami hasonló hatalmas nagy problémájuk van. Délután is alszanak 1-2 órát, és este már 7-8 körül ágyban vannak. Szóval ezekben az időkben van mikor leülök ide. Most már hogy 6 hónaposak elmúltak, úgy érzem egyre könnyebb. Már eljátszanak egyedül is egy kicsit, érdeklődnek egymás iránt is. Kettőnek már kijött a foga, addig ők voltak nyűgösebbek, a harmadiknak- ráadásul akinek olyan erős a hangereje, hgoy túltesz a másik kettőn- ő most kezdte. Vele egy kicsit nehéz is, mert soha semmi nem jó, 5-10 percig van el, sokszor még kézben is sírdogál. Gondolom fáj neki rendesen. De hát nem tömhetem fájdalomcsillapítóval.

Senki nem tudja egyébként elképzelni, hogy lehet bírni 3 babával, amíg nincs benne, de lehet. Nem mondom, hogy egyszerű és könnyű, de szerintem egy ember, inkább mondjuk úgy, hogy ANYA bármmire képes, még arra is, amire előtte azt mondta, tuti nem fog menni. De erre mindannyian képesek lennénk szerintem, úgyhogy én nem tartom annyira nagy dolognak ezt. De a picurokat már annál inkább, igazi kis csodák! (na, de ezt gondolja minden anya a saját babájáról is) Igazából a mai napig nem tudom, hogy fértek el, hogy sikerül kihordanom őket a 36. hétig, és hogy ilyen szépek, egészségesek lettek,de a lényeg, hogy sikerült. Ja, és persze azt meg végképp nem értem, hogy hogy nekünk sikerült ez? Mert hát spontán fogantak, ikrek is csak úgy voltak, hogy apai ágon a nagymamának lettek volna, csak elvetélt velük.

Nagyon szépen köszönöm, annyira jól esik amit írtál! És hosszabban itt olvashatsz rólunk:

www.netbaby.harmasikrek.hu (remélem, jól írtam a címet)

Igaz, ott rendes kis elmaradásom van, de nem én tehetek róla.

2010. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, tudtam, hogy rosszul írom.


[link]

2010. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdezőhöz! :) Én is már párszor elgondolkodtam ezen a válaszaidat olvasva :) Minden tiszteletem az ikres anyukáké!
2010. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök jó ezt olvasni! Én 20 hetes vagyok az ikreimmel,mi is 3.mas ikreket vártunk ,spontán sikerült de az egyik felszívódott és már ketten vannak!
2010. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy megtaláltad a kérdést, és köszi a választ! Nagyon sok boldogságot és erőt kívánok neked!! Megnéztem a blogot is, rendszeres olvasója leszek, annyira aranyos a 3 tündér :))

Kedves utolsó! Neked is szorítok, hogy minden rendben legyen!

2010. jan. 10. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a kérdezőnek és a válaszolóknak is! Kedves kismama, nagyon sajnálom, ami történt, de gratulálok és drukkolok neked! Sok boldogságot kívánok és persze kitartást (még ha ez közhelynek is számít, lesz rá szükség! :D )
2010. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az előző vagyok, azaz a hármasikres anyuka. :)
2010. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!