Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja azt a babám,...

Miért mondja azt a babám, hogy "mammammamma"?

Figyelt kérdés
Éhes? Többször előfordult, hogy akkor mondta, de volt olyan is, hogy megkínáltam, mégsem kellett neki. Lehet, hogy rossz anya vagyok, de nekem még mindig nem egyértelműek a jelzései. (7 hó)
2010. jan. 9. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos kora körül mondta mindig, ha valami baja volt (éhség vagy álmosság). De mostanra meg leszokott róla (6,5 hó) pedig olyan kis édes volt, amikor elkezdte. Ehelyett most üvölt....
2010. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónaposan kezdtük :D Volt mamamamaa de reggel mikor felébredt, és a kockásfülüjével beszélget. Néha volt pappaa, annál gyakrabban a bábá. Így :D

Egyszer volt, hogy ebédhez ültünk, persze ő közöttünk a székében és rám nézett azt mondta mama :D Imádtam érte.

Mostanában 7 hósan ha valamit nagyon akar játékot, főként a kedvenceit akkor az tete :)

2010. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!