Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell átváltani a...

Hogyan kell átváltani a tápszerről a rendes tejre? Ti hogyan csináltátok a fokozatokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
elöször tejterméket adtam a kicsinek.SAJT,VAJ...
2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
uff,na ebből jó sokat megtudtunk.mert egem is érdekelne a kérdés.én azt a tanácsot kaptam,hogy reggel adjak neki,1dl tejet higitva.kipróbálva mit szól a szervezete hozzá.aztán lehet emelni az adagot,de mindig csak reggel.és ha már az is megy,akkor lehet este is.mindig forralva és felesbe.de én úgy döntöttem,még tápszert kap,feles forralt tejbe mennyi energia,vagy vitamin van?szerintem olyan mintha vizet adnék neki.De irjon az is aki már végig csinálta.
2010. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én reggel éhgyomorra semmiképp nem adnék próba képpen még csak higítva sem a gyereknek tejet. Inkább akkor este vagy napközben egy kicsit. Éhgyomorra meg is hajthatja. Óvatosan inkább mondjuk reggeli után ha már mindenképp reggel akarja valaki. Aztán egyre kevésbé higítani és figyelni a reakcióját.
2010. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos a Törpém, születése óta tápszeres. Pár napja próbáltam ki neki a tejcit, de szerencsére semmi baja nem lett tőle. Először egy kicsit higítottuk és kakaónak kapta egy csipet cukorral, de ettünk már tejbedarát is. Mindkettőt imádja, és szívesebben eszi, mint a tápszert.

A kakaót tízóraira szoktam adni neki, a tejbepapit vacsorára. De egy nap nem adom neki mind a kettőt, ha reggel evett kakaót, akkor este már nem kap papit, vagy fordítva.

Viszont azt megfigyeltem, hogy ha sima tápszert kapott vacsira, max. 180-at hajlandó megenni, de ha papit eszünk, abból evett 130-at, utána még magkínáltam tápszerrel, abból meg benyalt 120-at, így összesen 250-et. Nem tudom ez miért van.

2010. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnéni azt mondta, hogy először felesbe hígítva adjam neki. Ha nem lesz semmi reakció, akkor lehet egyre sűrűbben adni neki a tejcsit, kb egy hét az áttérs.
2010. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!