Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam kb.1 hete...

13 hónapos kisfiam kb.1 hete indult el, azóta borzalmasak az éjszakáink. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Korábban végigaludta az éjszakákat, most hajnali 2-3 körül mindig felsír. Amikor odamegyek hozzá, nyújtja a karját, hogy vegyem fel, de amikor fel akarom venni, eltolja a kezemet és sír tovább. Nagy nehezen sikerül megnyugtatni, de elaludni nem akar, csak tágra nyílt szemekkel néz engem. Néha már lecsukódik a szeme, de aztán hirtelen felriad és megint sírni kezd. Általában ez addig megy, amíg annyira álmos lesz, hogy mégis elalszik. Nappal semmi gond nincs, jó a kedve és kilométereket gyalogol. Nem értem, mi történhet éjszaka.
2010. jan. 9. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban érdekes.Lehet,hogy megrémiszti az önállóság?Olvastam erről valamit,hogy megijednek a babák egy kicsit attól,hogy maguk boldogulnak.Őszintén szólva viszont nem tudom mi lehet a gond,de remélem átmegy rajta.
2010. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti van összefüggés. Kislányom, minden új mozgásforma felfedezése/megtanulása idején napokig nyugtalan volt éjszaka. Csak ehhez tudtam kötni, mert más új dolog nem történt vele. Mindig elmúlt amúgy pár nap alatt.
2010. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is borzalmasak az éjszakák, ha valami új mozgást csinál.
2010. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Vida Ágnes gyermekpszichológus írt egy Babastart CD-t. Ott leírja, hogy minden új mozgásforma megtanulása nyugtalan éjszakákkal jár.


[link]


Utána is nézhetsz a fenit oldalon.

2010. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy hamar túljutunk ezen.
2010. jan. 11. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is most 13 hónapos, és ugyanezzel a problémával küzdünk!Csak ő előtte éjjel 1 max 2x kelt még, most akár 5-6x!Elhiheted mennyire paff vagyok én is reggelre!Változott azóta nálatok a helyzet?
2010. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, szerencsére úgy tűnik túl vagyunk a dolgon, 2 napja megint átalussza az éjszakákat :) Remélem így is marad. Kitartás!
2010. jan. 15. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
11:42-es vagyok.Bár mi is már ott tartanánk!Őrület,kíváncsi lennék, hogy ilyennkor mi játszódhat le benne!
2010. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!