Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » M lehet ez epilepszia, vagy...

M lehet ez epilepszia, vagy csak egyszerű elbambulás?

Figyelt kérdés
Ma a párom vette észre hogy a gyereknek nyitva van a szeme, és nem is pislog. Én egyből megijedtem megráztam a gyereket, mire ő nagy nehezen többszöri rázogatásra felemelte a fejét mintha mi sem történt volna.
2010. jan. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az egy esettel ne menjetek orvoshoz, hanem figyeljétek egész nap. Amint ilyet csinál, mindig írjátok fel, mikor történt, mennyi ideig tart, ha esetleg mégis kóros, és nem elbambulásról van szó, az majd segíthet az orvosnál. Most hétvégén figyelgessétek, és ha többször csinálja, jövőhéten mutassátok meg dokinak, inkább legyen téves riasztás.
2010. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 hónapos lányom is el szokott bambulni.Én nem gondoltam soha hogy ez esetleg baj is lehet..

Bár őt nem kellett soha rázogatni hogy feleszméljen.

2010. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez veletek történt meg tegnap is? (akkor is volt ez a kérdés)
2010. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Gondolom, mert teljesen ugyanaz a kérdés. De ha azokkal a válaszokkal nem voltál megelégedve, akkor szerintem inkább orvoshoz vidd, itt senki nem tud neked tanácsot adni, hogy ez az e vagy sem, főleg nem látatlanban

2010. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha epilepszia, akkor kisroham, de azt szeritnem nemigen lehet összetéveszteni az alvásssal, mert csak pár másodpercig tart. jellemzően félbeszakítja a megkezdett cselekvést, aztán amikor elmúlt ugyanott folytatja, mintha mise történt volna. de ha aggódsz, mondd el a dokinak, és ő majd elküld neurológiára. mennyi idős a babád?
2010. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos.
2010. jan. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!