Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekem 9 hónapos múlt,...

Gyermekem 9 hónapos múlt, tegnap nagyon megijedt és sírás közben kapkodta a levegőt és el is ájult, lehet ez epilepszia? Vagy csak az ijedtségtől ájult el? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Oxigénhánnyal született, a mozgással voltak problémák feszes volt az izomzat, amit a dévénymódszerrel helyre állítottak, neurologushoz hordom és most megyünk babapszihológushoz ők mindent rendben találtak, egyébként nagyon aktív érdeklődő sőt túlságosan is! rokonok akik látták azt mondják van ilyen és ne fujjamfel a dolgot, de nem tudom mit tegyek!
2010. szept. 19. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el az orvoshoz!!!Az ájulás sem gyermekkorban sem felnőttkorban nem normális jelenség!!!!
2010. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap elájult a gyereked és Te nem vitted orvoshoz???? Ráadásul úgy hogy oxigénhiánnyal született? Neharagudj Te nem vagy normális! Azonnal menjetek dokihoz!
2010. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mitől ijedt meg???
2010. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
le esett a fal közé az ágyról, ahogy játszottunk, abban a pillanatban felvettem, és ő nagyon megíjedt.
2010. szept. 19. 15:10
 5/9 A kérdező kommentje:
de uánna sem és most sincs semmi baja, utánna kb.5 perc múlva hangosan kacagott!
2010. szept. 19. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek le/elesik valahonnan/valahol, és álmosságot, bágyadtságot, hányást vagy ájulást tapasztalunk, AZONNAL orvoshoz kell vinni.

Legyen akármilyen jókedvű, hiába kacag, akkor is.


Inkább vidd el orvoshoz feleslegesen, mint hogy baj legyen.

Nem vagyok aggódós, lázzal sem rohanok dokihoz, csak ha tartós, de ha a gyermekem elájulna, abban a percben indulnék csapot-papot otthagyva akár éjjel is, mert nem játék.

2010. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek a háromnegyed éves kisfia elesett, de nem nagyot, alig sírt és játszott tovább mintha mi sem történt volna. Pár óra múlva lett egy pukli a fején, ami puha volt, így elvitték a dokihoz. A röntgen kimutatta, hogy koponyatörése van, és bent kellett maradniuk a kórházban. Pedig csak felborult, ami nem ritka jelenség egy ekkorkánál.


Írd meg majd, hogy mi lett veletek. Köszi!


15.27-es

2010. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15,27-nek köszi az érdeklődést, az ügyeleten azt mondták ma már nincs elváltozás nem tudnak mit vizsgálni, tegnap kellet volna vinni, még ha nem is volt látszólag baja! hát én most nagyon megtanultam a leckét, akárhova megyünk mindenhol megkeresem az ügyeletes kórházat, mert tegnap vidéken voltunk! és ezekre a dolgokra felkészülök, igazából azt hogy elájult onnan gondolom mert a vállamon elhalgatot, de végig fogtam a fejét a válamon és rohantam hidegvízesruháért.és ő pedig nem végig sírt.
2010. szept. 19. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy minden rendben, és nem lett baj.

Nem is biztos akkor, hogy elájult, lehet, hogy csak megnyugodott a hirtelen biztonságérzettől, de nem mozgolódott, mert meg volt még illetődve.

Azért 1-2 napig figyelgesd még szerintem, aztán elfelejthetitek a dolgot.

További minden jót Nektek!


Az utolsó (kettő) :)

2010. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!