Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök a családnak,...

Miket főztök a családnak, amiből 10 hós már ehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle főzelék, kivéve sárgaborsó meg bab, mert ezeket még nem emészti meg rendesen.
2010. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hósomnak szinte már csak olyat főzök ezen a héten csak egyszer főztem neki külön.volt pl finomfőzelék nekünk sült kolbásszal neki virslit főztem hozzá volt karfiolleves volt makaróni ezekből mindből ehet én általában ha végképp csak gyorsan kell valami főzök krumplit bele reszelek sajtot az gyorsan van és van a fagyasztóban sokminden készen is pl ezen a héten volt neki spenót ahhoz csak szintén krumplit kellett főzni egyszer amikor főztem kb 3 hete lett nagy adag így 2 adagot tettem be neki van bent többféle így van mihez nyúlni.én szinte bármilyen főzeléket adok már nek(kivéve káposzta és száraz hüvelyesek)legtöbb levest is eheti tésztaféléket is szóval nem nehéz
2010. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leves zöldségek,pl. tejfölös krupli leves.
2010. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindent, kivéve tejes dolog.Már 9 hósan ettük a sárgaborsót, semmi probláma nem volt.
2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!