Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csináljak? (Bővebben...

Bea24 kérdése:

Most mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A kislányom most 5 hónapos,gondolkoztunk már kistesón, hogy majd lesz neki, olyan 4-5 év múlva. A napokban volt egy megérzésem, h. terhes vagyok,de elhessegettem. Ma reggel megcsináltam a tesztet és 2 vonal. A férjem mondta - csak nem!? Nincs ellene, de most nem állunk jól anyagilag és nem is tudom,hogy bírnánk 2 picivel.Viszonylag fiatalok vagyunk, én 25, ő 27 lesz, biztos kapcsolatban élünk. Megcsináltam még egy tesztet is az is 2 vonal lett. Nem tudnám elvetetni, viszont azt sem tudom mi tévő legyek most! 47 nm-en élünk. Segítsetek!
2010. jan. 8. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tartsd meg ! Régen is voltak valahogy az emberek !
2010. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tartsd meg! Hihetetlenül imádni fogod, és élvezni majd a helyzetet két picivel. Ha csak az anyagi helyzetetek tartana vissza, akkor mindenképpen tartsd meg. Szülői segítség? És csomó szociális kedvezményt, segítséget is igénybe tudtok majd venni. Az én gyerekeim között kereken 1 év van. Tehát még kevesebb, mint a Tieid között lesz, és nem bántam meg. :-)
2010. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy.
2010. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy bírod? Én el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne, mert a babám így is 2 emberes és akkor még annyit sem tudok vele foglalkozni, félek ő inná meg a levét.
2010. jan. 8. 14:33
 5/18 A kérdező kommentje:
14:31-esnek szól. :)
2010. jan. 8. 14:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi is 50nm-es lakásban élünk 3-an.Bizony ha jönne még egy bab,ez a lakás kicsi volna.Nem irigyellek,de csak a fejtörés miatt...én is szeretnék még egy babát.Sokjó kis helyen is,meg aztán ruhák,kocsi stb szempontjából az első kitaposta az utat a másodiknak.
2010. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ettől a helyzettől félek. A kislányom is 5 hónapos, igaz gondoskodtunk fogamzásgátlásról, de hát mit lehet tudni...? Ennek ellenére biztos megtartanám, és a férjem amúgy is odáig lenne az örömtől, mert folyton a kistesót hajtogatja. Tartsd meg, valahogy majd csak lesz!

:))

2010. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bírom, igazából mindig az adott helyzet hozza a megoldást. Igazából, nem érzem úgy, hogy annyira nehéz, vagy hogy nem bírom. Lányom 2 éves lesz februárban, fiam pedig 1, január végén, pár nap különbséggel. Igazából, Én is úgy éreztem anno, hogy a lányom két emberes, de igazából nem így van. Szegény kis fiacskám azt szokta meg, hogy nem mindig tudok ugrálni Hozzá, olyan kis türelmes ezért. Tudja, hogy sor kerül rá, és kivárja édesem, mindig is így volt. Mindenesetre, folyton kétfelé kell mennem, mert az egyik itt pakol, a másik ott rámol. :-) De egész jól elvannak együtt is, csak rajtuk kell tartanom a szemem állandóan. A kisasszony meg megy bölcsibe heteken belül, úgyhogy még könnyebb is lesz.
2010. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

van még 9 hónapod! :)

GRATULÁLOK A BABÁHOZ.

adjátok ki a lakást, és vegyetek ki egy kicsit gyatrábbat, de nagyobbat. ez szerintem jó szükségmegoldásnak. aztán majd alakulnak a dolgok.

2010. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is,az én babám is 5 hónapos és terhes lettem.Fogalmam sincs mit csináljak.Mi 40nm-es házban lakunk.Egyébként én is attól félek,hogy a babám rovására menne a kistesó.Így sem nagyon tudok pihenni,sokszor vagyok szegény babámmal is ingerült a fáradságtól,hát még ha lenne egy pici...Szóval én valószínű nem tartom meg,de ezzel nem lebeszélni akarlak téged.
2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!