Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem idegeskedtek ha éjjel...

Nem idegeskedtek ha éjjel felkel a babátok, szopcsizik és büfizés nélkül alszik el?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam általában 2x kel fel szopcsizni, jól teletömi a kis pociját, de úgy elaszik a cickón, hogy felkelteni nem tudom. Így a büfizés kimarad. Igaz hason alszik, de sokszor hallom, hogy nyöszörög, tuti a büfike bántja. Ráadásul mindig félek, nehogy emiatt baj legyen. Állandóan fülelek (másik szobában alszik), így sokszor ha megtehetném hogy alszok, akkor sem tudok pihenni. Mit csináljak?
2010. jan. 8. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Amikor még szopizott a lányom, előfordult hogy ő sem büfizett mert elaludt a cicin. Olyankor én mindig oldalt fektettem, megtámasztottam a szoptatós párnával és nem volt baj.
2010. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

enyém sem mindig büfizik, de ha hason alszik el úgy tud büfizni és semmi baja nem lesz, ne aggódj. Már jó párszor előfordult nálunk is. Te meg pihenj nyugodtan.

2 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezért van a légzésfigyelő, hogy mindenki nyugodtan alhasson (én is, ő is).
2010. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém az első pillanattól nem büfizett éjszaka. Ilyenkor nyugodtabban szopnak, nem nyelnek levegőt, emiatt nincs büfi.
2010. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor szopizás után elaludt, sosem keltettem fel, hogy megbüfiztessem. Bár ő vagy oldalra fordítva, vagy hanyatt aludt, de sosem volt ebből gond. Most 5 hónapos. Ne aggódj, próbálj meg pihenni, semmi baja nem lesz, ha nem büfizteted.
2010. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem sokáig ! Aztán amióta hason alszik szinte mindig kijön a büfi !
2010. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hason alszik,akkor ugyanúgy kijön a büfi,mintha vállra tennéd.
2010. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!