Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e tápszer 11,5 hósan, ha...

Kell-e tápszer 11,5 hósan, ha szopcsizik?

Figyelt kérdés
lányom már csak reggel és este szopcsizik,napközben egyáltalán nem kéri.viszont éjjel többször megébred,és cici kell neki.talán nem lenne elég neki az esti cici?és pótoljam tápszerrel?cumija nincs,nem tudtam rászoktatni.és elég -e az anyatej mennyiség(nem tudom mennyit eszik)tejalapnak,amúgy mindent eszik,és nem bébi ételt!tejet még nem kapott!
2011. jan. 8. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%

Több "rendes" ételt adj neki, a tápszer miért annyira jó?

A szoptatást már nem kéne erőltetni!

2011. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szeretném elhagyni a szopcsit,főleg az éjszakait,ebben kérném a segítségeteket,hogy HOGYAN??????
2011. jan. 8. 12:24
 3/17 A kérdező kommentje:
RENDES ÉTELEKET ESZIK,AZZAL NINCS PROBLÉMA ÉS MINDENT MEGESZIK!
2011. jan. 8. 12:25
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Tápszertől sem aludna, nem azért kel mert éhes.

tapasztalat:-))))

2011. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hanem a cici függőség miatt kel,,,,tudom!de hogyan szoktattátok le babáitokat?
2011. jan. 8. 13:02
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Mindig kevesebbszer vedd fel, ne is menj be hozzá, ne kapcsolj villanyt egyszerre, ha nyöszörög, várj, talán visszaalszik. Nem kegyetlenkedés, de használ!
2011. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
áll a kiságyba....és várja,hogy menjek.és annyira huncut,mert megpróbáltam ölbe visszaaltatni,és csak mutogatta az ágyat amin feküdni szoktunk,h oda akar menni,ha odateszem,már fordul is a szopcsi pózba és vár!!
2011. jan. 8. 13:06
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Én csak annyit tudok irni,hogy babám 18 hós és még mindig ébred éjjel szopizni,nagyon ordit,ha nem kapja meg. Pedig ő még nappal is legalább 3x szopik.
2011. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Ja,tápszert nehogy adj neki! Minek? Napi fél liter tejalapú kaja kell neki,ebbe a savanyitott tejtermékek és a szopi is benne van. Natur joghurtot,sajtot,túrót adj neki.
2011. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
és kefirt is ehet.
2011. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!