Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e tápszer 11,5 hósan, ha...

Kell-e tápszer 11,5 hósan, ha szopcsizik?

Figyelt kérdés
lányom már csak reggel és este szopcsizik,napközben egyáltalán nem kéri.viszont éjjel többször megébred,és cici kell neki.talán nem lenne elég neki az esti cici?és pótoljam tápszerrel?cumija nincs,nem tudtam rászoktatni.és elég -e az anyatej mennyiség(nem tudom mennyit eszik)tejalapnak,amúgy mindent eszik,és nem bébi ételt!tejet még nem kapott!
2011. jan. 8. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%

Adjál ilyenkor a kezébe a kiságyba egy cumisüveget, tegyél bele kakaót vagy teát, esetleg vizet.

Ha ezt még nem akarja nagyon, vedd magad mellé az ágyra és úgy adj neki cumisüvegből vmit!

Előbb utóbb meg kell tanulni, hogy vége!

Te "rontottad" el, persze nem úgy értem, most nem lesz egyszerű dolgod!

2011. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező NEM rontottál el semmit. Szoptasd nyugodtan éjszaka is a babádat,az én kislányom is 11,5 hós és nekem eszem ágában sincs elvenni tőle a cicit, ha neki ez kell hát legyen.Ennél jobb nincs a világon, ha már nem lesz rá szüksége úgyis abbahagyja,de addig ne vedd el tőle.

Tápszert ne adj neki, amíg tud szopizni,addig nem kell neki.

2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg nem a cici miatt ébred fel (és nem is azért mert éhes), hanem mert Te hiányzol neki, vagy jön a foga,mégha nem is látod...


Nálunk ugyanez van,de amikor semmi baja akkor nem kel éjjel, csak mindig 1 héttel mielőtt kijön egy fog, vagy egy rágófog csücsök!De én nem venném el tőle!Ez nem elrontás szerintem!Gondolom amint megkapja "cicijét" már alszik is!Nálunk legalábbis a nem nagyon fájdalmas időkben így működik!n nem venném el tőle!Jobban örülök, hogy a cicmet követeli, minthogy majd 3 évesen a cumit lopkodja cica!13 hós a lányom!reggel délben este cicizik.

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13:19-estől kérdezném,hogy miért jobb a cumisüvegre szoktatni?! Ez annyira buta hozzáállás! A cumisüveget az anyamell helyettesitésére találták ki,de aki tud szoptatni,miért cserélné le egy mű dologra??? Mennyivel jobb,hogy cumisüvegből iszik,minthogy ciciből???
2011. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:19!

Már elnézést, de nem engem és a tanácsomat kellene ilyen nagyon bírálni!!!

Én csak alternatívákat adtam arra nézve, hogy lehetne a kérdező által oly' nagy mértékben problémásnak ítélt helyzetből kilábalni!


Én nem azt látom helyesnek, hogy inkább cumizzon és ne szophasson a baba! Ezt az anyuka sérelmezi, valószínűleg, mert így nem tud annyira nyugodtan aludni, mint ő azt elképzelte!


Nem azt írtam le, hangsúlyozom újra, hogy szerintem mi a helyes, csak "segíteni" próbáltam, azért is írtam, azt, hogy az édesanya "rontotta" el a picit, mert ez nem szerintem volt elrontás, hanem az anyuka kérdése tükrözte felém ezt.


Sokkal inkább a mamát kellene ezért a kérdésért bírálnotok, én úgy ítélem meg, mert itt mindenki azt tanácsolja, hogy nem kell ezt megszüntetni, amíg a természet így diktálja, mert ez a jó a picinek. Akkor nem pont Ő az, aki nem helyesen és elvárhatóan közelíti meg ezt a fontos kérdést!


Tehát hangsúlyozom még egyszer, én nem a véleményemet fogalmaztam, hanem a kérdésre próbáltam segítő választ adni!

2011. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok fáradt,nem amiatt mert aludni szeretnék!csak mert nem értem,hogy éjjel miért nem alszik?és a fő gond,hogy nem tudom,elég a tej?próbáljam-e a tápszert?szó sem volt arról,h nem akarom szopiztatni....
2011. jan. 9. 12:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Háát, biztos vagy ebben???
2011. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!