Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Gyakrabban...

Miért van ez? Gyakrabban szopcsizik délután és este nehezen alszik el.

Figyelt kérdés
Már van 2 óránként ébred hajnalig.6 hónapot tölt és hiába próbálok hozzátáplálni, semmit nem fogad el.
2010. dec. 27. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
fejd le a tejet es azzal turmixold a zoldseget, gyumolcsot, eleinte higra, majd egyre surubbre, tizorainal probalkozz
2010. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Türelem, sajnos ezt tudom írni.

Hozzátáplásnál javasolják krumplival indítani pl, de az enyém azt kiköpködte, Viszont az alma, sütőtök rögtön ízlett neki, később kevertem csak hozzá krumplit. Szóval azt is jó lenne tudni, hogy pl. almát próbáltál-e? Vagy esetleg vmilyen tejpép? Azokat általában szeretik a babák.

2010. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.almát próbáltam és tejpépet,de kiköpi vagy összeszorítja az ínyét.Talán a sárgarépa,amiből 1-2 falat lemegy.Mikor adjam?Szopás előtt türelmetlen ,utána meg nem éhes.
2010. dec. 27. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenkeppen szopi elott adj neki mast,azert irtam a tizorait, mert altalabban akkor a legkevesbe nagyonehesek, es ne vard meg mig sir a kajaert, rendes ido elott fel oraval mar probalkozhatsz, par kanal is haladas
2010. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, holnap kipróbálom.
2010. dec. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!