Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet székrekedés,...

Fogzástól lehet székrekedés, vagy nehezebb kakilás?

Figyelt kérdés

Tudom, általában menni szokott a hasuk, de a lányom soha nem azt produkálja amit az átlag. Már kétszer csinálta az elmúlt két hétben, hogy amikor kakilnia kellett, inkább összeszorította a popsiját és küzdött hogy ne kelljen nyomni. Fáj a feneke szerintem, mert alig engedte megtörölni is. A glicerines kúp úgy tűnik segít, de nagyon féltem, eddig nem volt ilyen. 14 hós, hét foga van, ebből az elmúlt egy hónapban jött ki a négy db négyes. Azok állítólag megviselik őket. Lehet hogy most hátrébb jön, és az csinálja ezt? Nem piros a feneke.

És ezerszer végiggondoltam, mit evett ma, de semmi újat nem evett és nem is ivott. És múltkor sem amikor ez volt a helyzet. Nem hiszem hogy a kajától, de ezentúl egy ideig banánt nem kap. Egyébként meg nem volt gond eddig, nehezen ment néha a kaki, de ment, és az elmúlt napokban volt hogy csak délelőtt kétszer is sikerült. Szerintetek?


2010. jan. 7. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia babám 18 hos és nekünk is székrekedése van ha fogzik, régebben olyankor ment a hasa de ujabban szorulása van és mindegy olyankor milyen széklet lazitoval probálkozok,akkor is szenvedünk a kakival.
2010. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kislányom, most jött ki az első két foga és nekünk is szorulása volt. Szegény eléggé szenvedett tőle.

Úgy látszik a mi babáink így működnek. Gyors és kíméletes fogzást!

2010. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!