Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almától székrekedés? SOS!

Almától székrekedés? SOS!

Figyelt kérdés
" napja kezdtem el kóstoltatni a babámmal, azóta szinte egész nap nyög és nagyon nehezen kakil, ha meg sikerül, iszonyú kemény. Mit tegyek? Másnál is volt hasonló?
2011. ápr. 19. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Az alma sajnos ilyen. Az egyik babát meghajtja, a másikat megfogja.

Próbálkozz inkább barackkal, az almát hanyagold egy ideig, vagy még megpróbálhatod párolva adni neki, hátha akkor nem csinál annyira kemény kakit.

2011. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Így van, a reszelt alma okozhat ilyet, de ha a levét adod a babádnak, az egy picit meghajtja. Minden jót, üdv.
2011. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez volt. Sajnos rajta kúppal kellett segíteni, de utána nagyon odafigyeltem, hogy mennyi almát kap. Gyerekorvosnál is voltam vele, és képzeld, azt mondta, hogy turmixoljak neki ananászt. Hát én nagyon csodálkoztam, hogy így a kóstoltatás elején ilyet adhatok neki, de aztán kicsit mégis tettem az almához, így már semmi probléma nem volt. Mondjuk, azt nem írtad, mennyi idős a babád, az enyém ekkor majdnem 6 hónapos volt. Szerencsére akkor már érett a barack és a meggy is, úgyhogy inkább azokat adtam.
2011. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4 hónapos a kisfiam, most kezdtük el a hozzátáplálást, az ananászt lehet kipróbáljuk:)

Barackot nagyon szívesen adnék, de sajnos még ugye nincs vagy Ti anyukák adtok fagyasztottat is??

2011. ápr. 19. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én annak idején, amikor elkezdtem a hozzátáplálást, szintén nem volt barack, Kecsekméti bébiételből adtam a kisfimnak a sima barackosat. Na, az rendbe tette a székletét :-))) Üdv, 16 hónapos kisfiú anyukája.
2011. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is segít, ha kevés narancs vagy mandarin levét teszed hozzá. Nekem mai napig azzal kapja az almát, banánt is. Kicsit idősebb, mint a tiéd. Így nincs gondja vele.
2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt, délelőtt kapta az almát, és másnap reggel tele volt a pelus apró bogyókkal

de ez el fog múlni, ahogy hozzászokik a szervezete

2011. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!