Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szekrekedes? Mit tegyek?

Szekrekedes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hos babamnak nem igazan megy a kakilas sajnos tapszeres mert betegseg miatt elapadt a tejem amikor 8 hetes volt a babo.Mar minden tapszert kiprobaltunk szinte de semmi:(( Nem magyarorszagon elek itt nem lehet bababarat hashajtot kapni.Cukros kamilla,torna nem segit homerot nem akarom mindig.Van valakinek otlete?
2011. júl. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Milupa Komfort tápszert. Ez kifejezetten hasfájós, székrekedéses babáknak lett kitalálva. Ha ez sem segít, akkor egy pár napig itass vele rostos bébi levet, az segíthet.
2011. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a Milupa komfortol nagyon rosszul volt szegeny es mindet kihanyta ugyhogy az nem segitett sajnos:( a rostos lere en is gondoltam csak majdnem leharaptak a fejem a vedonok,hogy ilyen kis babanak azt meg nem szabad adni igy nem mertem:(
2011. júl. 1. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Rostos lé és őszibarack. Nem lesz semmi baja tőle. Persze mértékkel.
2011. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyit ihat a rostos levekbol?
2011. júl. 1. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Vizezd neki, még legyen íze. Látni fogod, hogy bejön-e neki. Nem töményen add neki, de bízd rá, tudni fogja mennyit kér. Első nap pár korty (max. 10), majd másnap amennyit akar. Segíteni fog neki és baja sem lesz tőle.
2011. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BEBA bifidusz-os tápszert próbáltad már?nekünk az segített
2011. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Angliaban elek itt olyat sajnos nem lehet kapni.
2011. júl. 1. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küzdöttünk.

Védőnő tanácsára (de ha nem tanácsolja, akkor is) vettem a 4 hónapos kortól való őszilevet.

A gyerek már első alkalommal úgy rácuppant, hogy el sem akarta engedni a cumisüveget! Én nem hígítottam.

Nyugodtan adhatod neki, nem árt! De ha nem bírja a pocija, azt úgyis észreveszed.

Glicerines kúpot sem lehet kint kapni? Nálunk a hőmérőzés nem vált be, így ha nagyon muszáj volt, akkor kúpot adtam neki.

2011. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Esetleg érdemes lenne kipróbálnod, amit ebben a cikkben írnak, hogy picit több vízzel készítenéd el a tápszert. Hátha segítene.

[link]

Egyébként én is a szilvalevet vagy rostos őszibaracklevet ajánlanám. De előbb csak pár kanállal adj neki, nehogy hasfájást okozzon. :)

2011. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat!!Sorba probaljuk oket es az egyik majdcsak osszejon.
2011. júl. 2. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!