Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki 6 hónapos kor...

Van olyan, aki 6 hónapos kor előtt kezdte meg a hozzátáplálást, és megbánta?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt lehet olvasni, anyatejes babáknál várjuk ki a 6 hónapost kort, de az összes ismerősöm már korábban elkezdte, mert állítólag aki nem kóstoltat 6 hónapos korig, annak a babája nem nagyon akar majd az anyatejen kívül mást elfogadni. Mik a tapasztalatok?
2010. jan. 7. 19:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
elfogadom a véleményedet. kíváncsiságból kiírtam kérdésbe, hogy vajon más is tapasztalt-e ilyet. ebből majd kiderül. üdv!
2010. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyáltalán nem gond, ha szünetet tartotok a hozzátáplálásban. A babád semmiről se fog lemaradni amiatt, hogy nem kezdesz neki 6 hónapos kora előtt a tejen kívül mást adni. Én csak 6 hónapos koruk után adtam szilárd ételt, egyik gyerekem se válogatós, mindent szívesen megesznek, jó étvágyúak. Sajnos a nagynál elszúrtam (nem az én hibámból, akkor az volt a kötelező) és így visszagondolva nagyon bánom :( 4 gyerekes
2010. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 8. 19:16
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm így utólag is az összes választ. Ha valamikor esetleg ehhez az oldalhoz tévedne valaki, mert nem biztos abban, hogy adjon-e mást is a babájának 6-hós kora előtt az anyatejen kívül, annak íme: visszatértünk az anyatejhez 6-hós korig, és utána kezdtem el neki mást adni, szép lassan. NEM LETT VÁLOGATÓS, mindent szívesen megeszik, 12 hós múlt, és nagyon jó baba.
2010. aug. 13. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!