Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek az átlagnál...

Anyukák akiknek az átlagnál nagyobb a babája, hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek, hogy mindenki azt hiszi jóval nagyobb a koránál, vagy megkérdezik mivel eteted és hasonlók?

Hogy birkóztok meg vele, hogy mindent sokkal hamarabb kinő, hogy jóval rövidebb ideig tud használni dolgokat, amik súlyhoz, mérethez kötöttek, mint pl. pihenő szék, hinta, autósülés...

Bevallom, bár nagyon büszke vagyok a fiamra, néha mégis kiborítanak ezek a dolgok.


2010. jan. 7. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

az én fiam 4120dkg és 53 cm volt születésénél...

én nagyon büszke voltam rá, hogy milyen szép nagy, a mai napig büszke vagyok rá

:)

mikor valak látta mindig megkérdezték szopik?

pedig sajna elejétől tápszeres volt, de ennek ellenére soha nem kaptam negatívumikat, persze volt aki mondta hogy milyen kövér, hozzá teszem nem volt kövér arányosan eloszlott a súlya, de ez sem érdekelt.

most már 1 éves de csak 10 kg, már pár hónapja nem hizik úgy, teljesen átlagos lett.

amúgy meg a hintát, pihenőszéket, ruhákat ennek ellenére is jól ki tudtuk használni.

2010. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Őszintén???

Lesz**om!:)

Az én lányom kicsi súllyal született és 9hós korára meg3szorozta a súlyát.Most 13,5hós és 12kg 77cm!

A nála 14 hónappal idősebb unokatesója mindössze 10cm-el és 5kg-al nehezebb!

Amikor sétálni megyünk velük mindig megkérdezik,hogy hát biztos ennyi idős?Mivel eteted?

Néha viccesen mondom nekik hogy tömöm kacsatömővel!:)

Hordozót mi is korábban lecseréltük már autósülésre,de sztem annyira mindegy mikor cseréled le!Előbb-utóbb úgyis le kell!

A fontos az hogy ha kiegyensúlyozott,boldog baba a kisfiad,akkor mindegy mennyit és mit eszik és hogy hány kiló!

Ettől ne borulj ki!:)

Ők így a legszebbek!


13,5 hós kislány anyukája!

2010. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
sziasztok!az en fiam 2600 grammal szuletett,most 8 honapos es 10,5 kg!es 75 cm!jol megnott,pedig szoptattam meg normalisan hozzataplaltam!egezseges gyonyoru baba,imadom!es igazan buszke vagyok ra!szoktak kerdezgetni hogy mivel etetem....hat ilyenkor csak buszken mosolygok...pussz
2010. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Fiam 4,4 kilóval és 57 centivel szüetett, mindig nagyobb volt, most 10 évesen 45 kg és 148 cm. Ez van.

Lányom 3,95 kilóval és 56 centivel születte, ő most 10 hóbnapos, "csak" 9 kiló, viszont hosszú 79 cm.

2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Lányom 4950g-al,és 55cm-rel született.Most 8 honapos 75cm,és 11kg:)Hosszú nagy baba,és nagyon büszke vagyok rá. Hogy mit szolok a "kritikákhoz"? Semmit!Mondjuk általában csak azt mondják,hogy milyen kis husos,mást nem nagyon.
2010. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagy baba volt. 4000g/52cm született. Mindenki azt mondta a kórházban, hogy olyan mint ha 1 hónapos lenne. Mindig mindenki mondta, hogy olyan nagy, stb. Egy darabig zavaró volt, most már nem zavar. Sőt van aki irigykedik, mert az ő fia 3 és fél évesen is csak 100cm/13 kg, míg az én fiam 104cm/21kg.
2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Baromira idegesít, van akit fejbe tudnék verni, mikor századjára mondja el hogy úristen mekkora. Nagyon fel szoktam húzni magam. 19 hós, 87 cm,kb 13-14 kg.

Van hogy megkérdezem hogy ÉS?????????? vágjak le belőle?!

2010. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kisfaim 11 hós 78 cm, és 12 kg 30 dkg volt 1 hónapja. Anyatejes baba, még mindég szopik. De engem is kibírnak akasztani, főleg amikor "biztos nagyon sokat eszik", hát nem eszik sokat. Az biztos, hogy a boltokban pislognak, amikor szóbakerül a kora. Engem nem érdekel, engedd el a füled mellett a megjegyzéseket.
2010. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az enyém 4450g/54 cm-rel született, még csak a doki látta őt és megszólalt: Szia! Te innen mész az oviba!

:D:D:D

Engem nem zavart sose. Ekkora, ekkora. Kész.

A vicc az hogy én viszont kis vákonyka alacsony 55 kilós csajszi vagyok és azon döbben meg mindenki, hogy ekkora babát szültem (ő második baba) ráadásul természetes úton.

Szinte mintha megkérdeznék, hogy tudtam kinyomni...

Na ez idegesít rendesen.

2010. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocs lányok a z offért,de kedves utolsó,nagyon jót nevettünk a férjemmel a doki"megjegyzésén"!

Az én lányom 74 cm,9 kg,9 hónapos,hosszú csaj,manöken lesz:-)!

Anyatejes még és szépen eszik mindent!


Mindenki a hosszán csodálkozik!

Engem nem zavar!


Ja,3900 g és 54 cm volt születésénél!


Sziasztok, szép estét!

2010. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!