Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változnak a babámnak az...

Miért változnak a babámnak az evési és főképp az alvási szokásai szinte hetente?

Figyelt kérdés
Mire megszokom,hogy mikor szokott álmos lenni és mikor kell tutira letenni aludni,addigra ő már másképp csinálja. Ráadásul egyik napról a másikra.
2010. jan. 7. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Abszolút nincs rendszere az alvási szokásainak? Bocsi,hogy csak kérdezek.
2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva 8 hós.

Gyakorlatilag abszolút nincs rendszere.

Mondjuk,én a kezdetektől fogva akkro tettem le aludni,ha álmos volt,nem dugtam ágyba erőszakkal sosem. Csak azért egy pár hónapig mindig ugyanakkor lett álmos,azt hittem megszokta. De kb két hónapja van az hogy hetente megváltozik maga az időpont. Nem sokkal,csak olyan furcsa.

Eddig pl reggeli után valamikor egy órát aludt vissza maximum. Most pl egy pár napja 22-3 órát is alszik. Aztán utána mindig olyan 2 körül, a 3. evés után aludt egy nagyot,2-3 órát,most pedig ez későbbre tolódott, 6 óra körülre. Ki érti ezt??...

2010. jan. 8. 13:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Alulról a harmadik sorban 2-3 akat lenni (nem 22-3).
2010. jan. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!