Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok neki ez? Mit tegyek?

Nem sok neki ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiamnak szinte sosem elég az üveg bébiétel, akár gyümölcs tízóraira, akár főzelék. Az ugye 190 , de nem lakik jól, látom rajta, ráadásul alig 2 óra múlva már éhes, alig tudom kihúzni, hogy mégse egyen olyan sűrűn. DE többet nem merek adni, mert azt már soknak találom, bár estére 260 ml tápszert iszik meg... Normális ez? Jó súlyban van 10 kiló körül. Ezért sem merek többet adni, mert így is sok a súlya.
2010. jan. 7. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az sem megoldás ha éhes marad.Szerintem adj neki többet akkor,vagy dúsítsd fel keksszel,vagy valamivel,hogy laktatóbb legyen.Az én lányom 4 és fél hónaposan 7 kiló,én sem diétáztatom,ha éhes,akkor mit csináljak?
2010. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én sem éheztetem. ha házi kajcsit kap, azt próbálom tartalmasabbá tenni, vagy több féle gyümölcsöt keverek össze. De ha növelem az adagot, akkor egyre többet és többet akar majd mert kitágul a kis gyomra...nem?
2010. jan. 7. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sinlaccal tudod dúsítani!A bébiételből esetleg veheted a nagyobb üvegeset!


Nem fog kitágulni a gyomra,ne aggódj,neki a fejlődéshez kell az étel!


Szép estét!

2010. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!