Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek a babátokat sétálni...

Kiviszitek a babátokat sétálni (sportkocsiban) ha szálingózik a hó?

Figyelt kérdés
Az esővédőt nem tűri meg a kocsin.
2010. jan. 7. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiviszem. Nincs cukorból, nem fog elolvadni egy kis hótól. Tavaly télen még kint is aludt. 16 hónapos és még egyszer se volt beteg 3 nagy tesó mellett...
2010. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy. Kimondottan jót tesz. Nincs túl hideg és még szép is. Az esővédőtől különben sem kapnának levegőt rendesen.
2010. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor kiviszem én is!

Csak azért kérdeztem, mert dolgom lenne, el kellene mennem valahova, persze nincs kire hagynom a Picurt, viszont ha kinézek az utcára egy babakocsis anyukát se látok, pedig sokan szoktak ilyenkor sétáltatni! Kicsit elbizonytalanodtam.

Köszi a választ! :)

2010. jan. 7. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha muszáj lenne kivinném de így nem viszem. Van esővédőm de annak értelmét nem látom anélkül meg csak átázik. Nem tudom mit erőlteti mindenki ezen az oldalon ezt a séta dolgot.
2010. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egészséges! A hideg is, ilyenkor nagyon tiszta a levegő.

Nem ázik úgy át, mintha eső lenne!

Ha a takaróra ráesik a hó, lerázod és kész!

2010. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiviszem, kell neki a friss levegő! És azért javasolják többen a sétát (nem erőltetik), mert nem árt a kicsinek, ha megszokja a szervezete, hogy ilyen idő is van, különben az első "ki akarok menni mert esett a hó" játéknál megfázhat. De sétáltatni senkinek nem kötelező, ki-ki nevelje a gyereket belátása szerint, ha nem valaki nem ért egyet valamivel, akkor ne csinálja és kész! Jó sétát!
2010. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Kimentünk, jót sétáltunk és még élvezte is! Nem bántam meg! :)

2010. jan. 7. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivittem, ráadásul mi szánkózunk ,ha esik a hó. imádja, igaz ő már 15 hónapos. Jobban alszik este, ha sátálunk egy picit délután.
2010. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!