Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfér a babátok a sportkocsiba...

Elfér a babátok a sportkocsiban overállban? Tegnap volt rajta először ennyi ruha és sajnáltam szegényt meg sem tudott mozdulni. Giordanink van.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen a Giordanik elég keskenyek.Nekem sem a legkényelmesebben van el benne a babám felőltöztetve.Mennyi idős a babád,sokat mozgolódik kint?
2009. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Chicco Simplicity-nk van és 13 hós a lányom.

Ugyan már többnyire saját lábon közlekedik, de azért ha elfárad még be szoktam ültetni.

Overálban/nagykabátban nem tudom bekötni, de maga az ülésrész még bőven kényelmes neki.

2009. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is giordanim van, én úgy látom, hogy az oldal része, ami szűk neki, az tud tágulni. ha a kezeddel megpróbálod feszíteni, jön az még ki 1-2 centit, ha még párszor belerakod a nagykabátot, szerintem simán hozzá fog igazodni a kocsi is, mert nem merev. az én babám még csak 6,5 hónapos, ő még szinte lecsúszik a két vállrész között, de amikor először beleraktam, még nyári ruhában, akkor még olyan volt, mintha szűk lett volna, aztán eltelt egy hét, és tádámm, már kicsusszan belőle. lehet, hogy hülyeség, amit írok, de én így vettem ezt észre. én bundazsákot fogok bele variálni, és szentül hiszem, hogy fog az tágulni.
2009. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Széles sportkocsit választottam, pont ezért. Elfér benne.

Na jó, azt azért hozzá kell tennem, ez a 3. kocsink, kezdőként nem jól választottam!

Az 1. sportunkba nem férne el (ABC design), a többfunkciósunkba igen, de az meg 12 kg!

Szerintem nem lehet ám olyan kényelmetlen nekik, mint amennyire rossznak látod!

Legalább nem szökik be oldalt a hideg, a babák meg szeretik a szűkebb, meleg helyeket (általában)!

2009. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

7 és fél hónapos a babám és én is bundazsákot szeretnék bele tenni de milyet?

3. válaszolót kérdezem hogy te milyen zsákot néztél ki? elfér benne mindegyik?

2009. okt. 14. 20:07
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat és igen sokat mozgolódna.....:)
2009. okt. 14. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

[link]

ezt vettem meg, elfér benne, de a kabátot már nem igazán erőtetem hozzá. tegnap úgy mentünk ki, hogy ez a zsák, a babán meg body harisnya, még egy kis felső, és melegítő. nem fázott.kicsit szűkösnek tűnik, de én még mindig hiszem, hogy fog ez tágulni.

2009. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!